Учасник двох Олімпійських ігор, чемпіон Європи Юрій ЄГОШИН провів для юних плавців СДЮСШОР «Динамо» проєкт НОК України #OlympicLab.

#OlympicLab ДЛЯ ПЛАВЦІВ

Зустріч титулованого спортсмена, який з цього року є стипендіатом НОК України, з юним поколінням, пройшла в спорткомплексі «Динамо» в рамках напрямку «Олімпійські і людські і цінности».

Головний герой поділив захід на дві частини: теоретичну та практичну. В першій частині він розповів коротко про історію Олімпійських ігор, ідеї олімпізму, розповів про свій шлях в спорті та практичну частину плавання.

У заході брали участь 30 спортсменів СДЮСШОР «Динамо» плавання віком від 11-ти до 13-ти років.

ІДЕІ ОЛІМПІЗМА ТА РОЛЬ ТРЕНЕРА

В своїй розповіді Юрій ЄГОШИН акцентував увагу юних плавців на ролі тренера в кар’єрі спортсмена, наскільки важливо чути його та виконувати його настанови. Учасникам було цікаво дізнатися про тренера нашого героя Георгія Сорочинського, адже ця зустріч відбулася напередодні турніру його пам’яті, який пройде в Одесі за участю більше 250-ти спортсменів України, Молдови і Придністров’я. Спортсмен розповів, що тільки важка праця і дисципліна приводить до високих вершин. Цікаво, що сам Єгошин, який майстром плавання кролем та багаторазовим чемпіоном України, потрапив на Олімпійські ігри вже у 19 років, ставши учасником Ігор-2004. В Пекіні він посів 6-е місце в комбінованій естафеті.

OlympicLab swim 07

OlympicLab swim 04

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

Практична частина заходу пройшла у басейні, який кілька років був серйозно реконструйований. Тут провідні спортсмени одеського «Динамо» - 18-річний Вадим НАУМЕНКО, який був серед претендентів на участь в Олімпійських іграх в Токіо-2020, і чемпіонка України-2021 серед юніорів Катерина КАРАНІКОЛОВА показали юним спортсменам різні стилі плавання, а спікер заходу акцентував їхню увагу на технічних особливостях цих стилів. Звісно, упродовж заходу плавці ставили титулованому спортсмену чимало питань, на які отримували детальну відповідь.

OlympicLab swim 09

За підсумками заходу #OlympicLab всі його учасники отримали цінні подарунки від подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Зустріч пройшла з дотримуванням протиепідеміологічних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live