Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій ЗАХАРЄЄВ (на фото: Зі своїм тренером Ігорем ЮРЕСКУЛОМ) вийшов у фінал чемпіонату світу серед молоді, який триває в польському Кельце.

ЮРІЙ ЗАХАРЄЄВ

У півфінальному поєдинку в категорії «до 69 кг» вихованець ДЮСШ «Колос» (тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ) одноголосним рішенням суддів переміг кубинського боксера Дані Лафоса (5:0).

Zahareev World 2021 2

У фінальному бою Юрій ЗАХАРЄЄВ зустрінеться з російським боксером Чєеравом Ашалаєвим, якого переміг у вирішальному поєдинку молодіжного Євро-2021. Фінал відбудеться 23 квітня у денній сесії змагань (пряма трансляція)

В попередніх раундах Юрій почергово переміг італійця Мануеля Ломбарді (5:0), фіна Сема Мороваті (бій був зупинений на 35-й секунді 3-го раунду після 4-х нокдаунів) та індуса Суміта (5:0).

Нагадаємо, що Юрій ЗАХАРЄЄВ представляє ФСТ «Колос» (голова Одеської обласної організації – Тетяна ФЕДОРЕНКОВА).

ДМИТРО ТОДОРОВ

Ще один представник Одеської області, який брав участь в чемпіонаті світу – Дмитро ТОДОРОВ (тренер – Едуард ЛУЦКЕР) програв в 1/8 фіналу змагань в категорії «до 56 кг» Руслану Аслікяну із Вірменії – 1:4.

Zah Todorov

5 ТОП-МЕДАЛЕЙ ІГОРЯ ЮРЕСКУЛА

Нагадаємо, що підопічні Ігоря ЮРЕСКУЛА, який є заслуженим тренером України, завоювали вже п'ять медалей на великих міжнародних стартах: в 2018-му – Максим МОЛОДАН став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді, в 2019-му – його брат Дмитро завоював срібло на юніорському Євро, а потім вже Юрій ЗАХАРЄЄВ двічі став чемпіоном Європи серед молоді. Зараз Юрій вже гарантував собі медаль – якого ґатунку, дізнаємося у п’ятницю