Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК дізнався свого першого суперника на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Змагання в цьому виді боротьби стартували в Будапешті 1 квітня.

ПЕРШИЙ СУПЕРНИК

Одеський борець греко-римського стилю Владлен КОЗЛЮК (ФСТ «Динамо», тренери – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), якому 5 квітня виповниться 25 років, в 1/8 фіналу (на килимі В) зустрінеться з 20-річним Тайроном Стеркенбургом із Нідерландів, котрий на початку березні став бронзовим призером молодіжного Євро. Нагадаємо, що Владлен на молодіжному Євро має срібну і бронзову нагороди (2018, 2019).

Раніше суперники один з одним не зустрічалися.

Kozliuk Sterk 1

ТУРНІРНА СІТКА І РОЗКЛАД

Поєдинки в категорії «до 97 кг», враховуючи стадію півфіналу, відбудуться 2 квітня: 12.30-16.30 – 1/8 та 1/4 фіналу, 17.45-18.45 – 1/2 фіналу. В цей день також заплановані змагання в категоріях 60, 67, 72 і 82 кг. Медальні поєдинки – 3 квітня.

В разі перемоги над Стеркенбургом Владлен, який, нагадаємо, в грудні вперше став чемпіоном України, зустрінеться з переможцем сутички володаря срібної і бронзової медалей Євро (2020, 2021) Ніколоза Кахелашвілі (Італія) і 23-річного Бейтулли Кайісдага (Туреччина). В півфіналі найбільш суперники одеського «класика» можуть стати спортсмени Норвегії, Сербії, Угорщини, Польщі і Болгарії, серед яких виділяються бронзовий призер Євро-2019 норвежець Фелікс Балдауф, а також учасники Олімпійських ігор-2020 – срібний призер чемпіонату світу-2018 болгарин Кіріл Мілов (8-е місце в Токіо) і бронзовий призер чемпіонату світу-2019 серб Міхеїл Каджайа (14-е).

ТРАНСЛЯЦІЇ

Онлайн-трансляція чемпіонату Європи в повному обсязі на сайті uww.org.

Нагадаємо, що з початку вторгнення Росії Владлен КОЗЛЮК був призваний у лави Державної прикордонної служби України, де знаходився до останніх днів. В Будапешт збірна України з греко-римської боротьби прибула у середу.

Преслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live