Одеська шаблістка, заслужена майстриня спорту України Олена КРАВАЦЬКА (на фото: Третя справа - після перемоги в матчі за 3-е місце) стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи в командному турнірі, який завершився в Анталії. Вона завоювала медаль в день свого 30-річчя - 22 червня.

ПІДСУМКИ ЄВРО

Це друга медаль Олени КРАВАЦЬКОЇ (тренер – Олександр ВАСЮТІН) на чемпіонатах Європи і друга для Одеської області на чемпіонаті Європи-2022. Нагадаємо, що 20 червня Андрій ЯГОДКА став срібним призером чемпіонату Європи.

Раніше дві медалі на одному великому старті провідні фехтувальники Одеської області завоювали на Європейських іграх-2015, коли Андрій став чемпіоном в особистому заліку, а Олена – в командному.

ШЛЯХ ДО БРОНЗИ

У матчі за бронзу збірна України, де компанію Олені КРАВАЦЬКІЙ склали киянки Ольга Харлан, Олена Вороніна і Юлія Бакастова, взяла верх над збірною Угорщини (45:41). Олена замінила Вороніну упродовж матчу і виграла два свої мікроматчі (6:2, 5:3).

В 1/8 фіналу збірна України, в якому одеситка не була задіяна, обіграла польських шаблісток (45:37), далі гречанок (45:35), а в півфіналі поступилися француженкам (43:45), які в підсумку і стали чемпіонками Європи.

Kravatska Euro 03

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Наступним стартом для Андрія ЯГОДКИ і Олени КРАВАЦЬКОЇ стане чемпіонат світу, який відбудеться 15-23 липня в Каїрі.