Вихованці обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 3 медалі відкритого чемпіонату України зі кульової стрільби (гвинтівка), який відбувся у Вінниці.

ПІДСУМКИ

Збірна Одеської області завоювала 2 срібні і 1 бронзову медалі і посіла 5-е місце в загальнокомандному заліку, набравши 1572,5 очки. Всі медалі збірної завоювали стрільці-юніори.

СРІБЛО І ДВІ БРОНЗИ

Срібну медаль завоювали Валерія ОСТРОВСЬКА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА), якій 20 серпня виповнилося 16 років, і 17-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) в змішаній категорії у стрільбі з пневматичної гвинтівки у змішаній категорій. В фіналі вони поступилися київському дуету Валерія Сидоренко/ Данило Гриник – 12:16.

Крім того, збірна Одеської області, де компанію Валерії склали 17-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) і Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Світлана СКАЧКО, Ганна ВЄЛЄВА), який 31 серпня виповниться 16 років, завоювали дві медалі в командному заліку

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (із 3-х положень – 3х20 пострілів) – срібну медаль (1726 очок), у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (лежачи) бронзову медаль (50 м, 60 пострілів - 1832,7 очки).

НА ПІДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

У змаганнях з пневматичної гвинтівки Іван ТКАЛЕНКО вийшов у фінал, але завершив турнір на 6-му місці (в кваліфікації він набрав 620,2 очки). У стрільбі з положення з малокаліберної гвинтівки він посів 4-е місце. До бронзи Івану не вистачило 0,7 очки.

У змаганнях з пневматичної гвинтівки Крістіна ОСТАПЕНКО вийшла у фінал і посіла в підсумку 7-е місце. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (лежачи) вона встановила особистий рекорд, але в підсумку стала 6-ю (614,2).

У стрільбі з пневматичної гвинтівки Вероніка СКОРІНА вийшла у фінал і посіла 8-е місце.

В цій же вправі Софії МИХАЙЛЮК не вистачило 0,8 очка стрільбі з пневматичної гвинтівки (10-е місце), а в міксті вона показала найкращий результат серед жінок (313 очок), але стріляла поза конкурсом. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (із 3-х положень) Софія посіла 6-е місце, а у стрільбі з положення лежачи стала 4-ю у підсумковій класифікації – до медалі не вистачило 0,8 очок, але встановила особистий рекорд (620,7 очки).