Одеська спортсменка Рената ПОДОЛЯН пропустить чемпіонат світу з тхеквондо в Баку (29 травня – 6 червня) через участь в ньому росіян і білорусів. Про відмову збірної України повідомив віцепрезидент федерації тхеквондо України Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО для «Суспільне Спорт».

ЯК ЦЕ БУЛО

Сергій ВАСИЛЬЧЕНКО,віцепрезидент федерації тхеквондо України:

- Там вже заявлені росіяни та білоруси. Спочатку в заявці була така графа, як «Not National» тобто немає національності, так хитро-мудро вони зробили. Адміністратор сайту якийсь вже за своєю вимогою може заповнити цей список. Тобто вони спочатку зробили без національності графу, а тепер уже видно, що зареєстровані спортсмени з країн-агресорок. Деякі з них є військовослужбовцями. Зараз збираємо факти для підтвердження цього. Таким чином, на світову першість команда не їде.

ОДЕСА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Одеська спортсменка Рената ПОДОЛЯН (тренер – Віктор ПОДОЛЯН), котра, як ми повідомляли, завоювала право взяти участь в Європейських іграх (Краків, 21 червня – 2 липня), мала вперше виступити на чемпіонаті світу (категорія «+73 кг»).

Зараз одеситка знаходиться у складі збірної України в Італії, де готувалася до цих міжнародних стартів.

ЧОМУ НЕ БЕРЕМО УЧАСТЬ?

Українським національним збірним командам заборонено змагатися на турнірах, де будуть присутні спортсмени з Росії та / чи Білорусі. Відповідний текст наказу опубліковано на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України 12 квітня за підписом Міністра спорту Вадима ГУТЦАЙТА.

ТХЕКВОНДО НА ОЛІМПІАДІ-2024

Чемпіонат світу в Баку - один з турнірів, за які нараховуватимуться рейтингові очки. Топ-5 найкращих тхеквондистів у кожній ваговій категорії відбиратимуться на Олімпіаду-2024, решта ж визначатиметься на кваліфікаційних турнірах, що відбудуться перед Іграми у Парижі.

ОДЕСА В ОЛІМПІЙСЬКОМУ ВІДБОРІ

Нагадаємо, що єдиною, хто завоював олімпійську ліцензію із спортсменів Одеської області є майстер спорту України зі стендової стрільби є Ірина МАЛОВІЧКО. Вже розпочали відбір на Олімпійські ігри провідні одеські шаблісти Олена КРАВАЦЬКА, Аліна КОМАЩУК і Андрій ЯГОДКА, причому жіноча збірна України переможно розпочала відбір, завоювавши золоті медалі на етапі Кубку світу в Батумі. В інших видах спорту, де спортсмени Одеської області претендують на участь в Олімпійських іграх, відбір ще не розпочався.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live