Як ми повідомляли, три одеські спортсмени візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з тхеквондо (Варшава, 8-11 листопада). Напередодні змагань свій коментар дав старший тренер збірної України, тренер одеських учасників Віктор ПОДОЛЯН.

 

Podolyan- Збірна України провела два навчально-тренувальних збори, а також ряд контрольних стартів перед молодіжним чемпіонатом Європи. Крім того, в Конче-Заспі безпосередньо перед змаганнями відбувся 12-денний підвідний збір по лінії Мінмолодьспорту. 6 листопада ми відправилися у Варшаву.

Що стосується моїх підопічних,  то Дмитро МІНДОВ має чималий досвід виступів у міжнародних змаганнях серед юніорів, а Ростислав ЛИСЯК та Юлія ГАМУРАР вже змагагаються в категорії дорослих спортсменів, зокрема Ростислав  є чемпіоном України цього року.

В цілому, вони добре попрацювали в період підготовки, тож сподіваюсь на гідний результат.

Нагадаємо, що 17-річний Дмитро МІНДОВ побореться за медалі в категорії до 54 кг, 20-річний Ростислав ЛИСЯК – «до 68 кг», його ровесниця Юлія ГАМУРАР – «до 62 кг».

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live