Команда СДЮШОР імені Бориса Літвака стала переможцем 7-го всеукраїнського турніру з волейболу «Одеська перлина» серед гравців 2008-2009 рр.н. У змаганнях брали участь 8 команд.

ПІДСУМКИ

Переможниці (тренер – Ірина ІЩУК) здобули 6 перемог в 7-ми матчах, програвши лише команді СДЮШОР імені Бориса Літвака 2007 року народження, яка виступала поза конкурсом. Вони взяли верх над суперницями з Києва (3:0), Полтави (3:0), Запоріжжя (2:1), а також над ще двома колективами своєї спортивної школи (двічі по 3:0), набравши у підсумку 18 очок. На другому місці – полтавчанки (13), на третьому – луцькі волейболістки (12).

Відзначимо, що ця одеська команда стала бронзовою призеркою чемпіонату України 2021 року «Дитяча ліга» (на фото)

Змагання проходили в двох ігрових залах СДЮШОР імені Бориса Літвака в період 25-28 серпня.

Odessa bronze 03

КОМЕНТАРІ

Ірина ІЩУК, тренер СДЮШОР імені Літвака:

- Серед учасників турніру команди Запоріжжя і Луцька, які готують резерв для клубів жіночої Суперліги, традиційно сильна полтавська СДЮШОР №2. Сподіваюсь, що і на наших кращих вихованок в майбутньому зверне увагу єдиний представник Одеської області в елітному дивізіоні – южненський «Хімік». Звісно, було б здорово, що і в Одесі з’явилася жіноча команда майстрів. Наших дівчат запрошували на перегляд в академію «Прометея», але ми тримаємо їх для команд майстрів нашого регіону.

Взагалі, суперники із великим задоволенням приїжджають на цей літній турнір в наше чудове місто. Благо СДЮШОР імені Літвака школа знаходиться в центрі, і учасники мають можливість ознайомитися з пам’ятками Одеси, прогулятися Дерібасівською. Ми спеціально проводили ігри в ранкову пору, щоб дітлахи могли потім піти на море. А луцькі волейболістки, наприклад, і потрапили в оперний театр на «Жізель» - отримали масу яскравих емоцій.

Litvak turnir 01

Ірина МОРОЗ, тренер СДЮШОР №2 (Полтава):

- З великим задоволенням кожного року приїжджаємо в Одесу на цей традиційний турнір – відмінна організація, гарний досвід для юних волейболісток. Відзначу, що в Одесі дуже сильна команда – ми їй програли і в цьому турнірі, і в чемпіонаті України минулого сезону. В Одесі дуже цікаво грати – і з місцевою командою, і на турнірі взагалі, адже тут виступають колективи з різними стилями гри. Дітям дуже подобається цей турнір в СДЮШОР імені Літвака, адже тут завжди високий рівень конкуренції. Ось, наприклад, в цьому році, тут виступають всі фіналісти чемпіонату України минулого сезону.

В Одесі нам цікаво і в спортивному плані, і в пізнавальному.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live