Веслувальниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА візьме участь у чемпіонаті світу, який розпочинається сьогодні в угорському місті Сегед. Відзначимо, що на цьому чемпіонаті визначатимуться володарі олімпійських ліцензій (на фото прес-служби ФКУ: 20 серпня. Сегед. Анастасія ТОДОРОВА після одного з тренувань).

ШОСТИЙ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

Южненська байдарочниця, для якої цей шостий чемпіонат світу, змагатиметься за титул найкращою серед екіпажів-четвірок на дистанції 500 м разом з Марією Кічасовою-Скорик із Полтави, Марією Повх із Луцька та Інною Грищун (Горішні Плавні). В такому ж складі українки стали 5-ми на минулому чемпіонаті світу – це кращий результат Анастасії ТОДОРОВОЇ на чемпіонатах світу.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

За систему відбору олімпійські ліцензії отримають по 10 кращих екіпажів. Але вони повинні представляти 4 континенти, тож збірній України треба буде посісти як мінімум 7-е місце, щоб не залежати від перерозподілу.

Відзначимо, що в цьому виді програми країни-учасниці Токіо-2020 визначатимуться ТІЛЬКИ на чемпіонаті світу-2019.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Всі онки чемпіонату будуть показані в прямому ефірі на Інтернет-каналі PlanetCanoe.

Чемпіонат світу-2019. Розклад заїздів за участю Анастасії ТОДОРОВОЇ

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 22 СЕРПНЯ

Денна сесія.

Попередні заїзди

18.45. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія Кічасова-Скорик/ Марія Повх/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна Грищун (6). 1 – фінал А, 2-7 – півфінал.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. 24 СЕРПНЯ.

Денна сесія. Півфінали

18.06/ 18.12. Байдарка-четвірка. 500 м**. Марія Кічасова-Скорик/ Марія Повх/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна Грищун. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

ДЕНЬ П’ЯТИЙ. 25 СЕРПНЯ

Ранкова сесія. Фінали*

14.11. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія Кічасова-Скорик/ Марія Повх/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна Грищун.

Примітки: * - в разі виходу, ** - в разі необхідності

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live