Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА після фіналу чемпіонату світу-2019 з веслування, де вона у складі екіпажу-четвірки завоювала олімпійську ліцензію, прокоментувала свій виступ на змаганнях та поділилася планами на олімпійський сезон.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2019

- Перед усім, хочу подякувати всім, хто в нас вірив. Знаю, що багато людей вірили в нашу медаль, вірили в нашу ліцензію. Задачу-мінімум ми виконали – ліцензію завоювали. Але на чемпіонат світу завжди приїжджаєш за медаллю. Ми все виконуємо на тренуваннях. Можна сказати, працюємо понад своїх сил, але чогось нам не вистачає. Точніше буде сказати: суперники мають перевагу.

- За думкою тренера вийшло три різних гонки на цьому чемпіонаті світу: непоказний попередній заїзд, переможний півфінал та фінал, в якому ми фінішували далеко від п’єдесталу. Чому так склалося? Можливо, питання в психології?

- Всі ці три заїзди відбулися в три різні дні і кожного дня була абсолютно різна погода. У когось складається гонка по вітру, у когось – проти. У нас краще виходять гонки по вітру, адже в гонках проти вітру супернику мають перевагу, тому що фізично міцніше за нас. Ми всі маленькі, і проти вітру це дається взнаки. Тим не менш, на будь-який старт ми виходимо з максимальною віддачею. Але піднятися на п’єдестал поки що не виходить. На жаль…

szeged25 04

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ-2020

- Яка налаштованість на наступний сезон? Боротьба за потрапляння на Олімпійські ігри продовжується - тепер треба потрапити в екіпаж…

- Я проходила цей етап боротьби перед Іграми в Ріо-2016, тож я готова до складного сезону. В олімпійському сезоні по-іншому не буває. Перед усім, буде складно психологічно. На чемпіонаті світу жіноча байдарка взяла ліцензії в трьох видах, виконавши, на мій погляд, надзавдання – такого результату не було ніколи. Це показує високий рівень нашої байдарки, це показує, що на Олімпійських іграх ми можемо боротися за медалі в декількох видах. Наприклад, Маша Кічасова-Скорик показала дуже достойний результат в спринті. І двійка, як на мене, теж готова брати медалі на Олімпійських іграх.
- Чи побачимо вас в інших видах? Раніше були успіхи і в одиночці, і в двійці, де ви з Інною Грищун стали четвертими на Іграх в Ріо-2016.

- Я б себе назвала універсальним солдатом. Можу брати участь і претендувати на успіх у всіх видах. Тому викладатимусь та боротимусь за право участі в Олімпійських іграх в тих видах, де ми будемо представлені.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами прес-служби ФКУ

Анастасія ТОДОРОВА. Чемпіонат світу-2019. Підсумковий коментар

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live