Одеський шабліст Андрій ЯГОДКА захищатиме честь України на чемпіонаті Європи з фехтування в сербському місті Новий Сад (16-21 червня).

Одесит виступить і в індивідуальному турнірі, і в командному, де йому складуть компанію Дмитро Пундик, Володимир Станкевич та Юрій Цап.

Особисті змагання серед шаблістів відбудуться 18 червня, командні – 21-го.

НИНІШНІЙ РІК

В квітні Андрій ЯГОДКА в черговий раз став чемпіоном України, перегравши у фіналі Олексія Стеценко з рахунком 15:11.

Кращим же результатом одесита на міжнародній арені в цьому році стало 7-е місце на етапі Кубка світу в італійському місті Падуя на початку лютого. Тоді Ягодка у груповому раунді виграв всі шість поєдинків і відразу стартував в 1/32 фіналу, де переміг француза Еліотта Бібі (15:7). Далі він вибив з боротьби 11-го номера світового рейтингу американця Деріла Хомера (15:12), а в 1/8 фіналу - румуна Аліна Баде (15:14). І лише у чвертьфіналі Ягодка програв багаторазовому призеру етапів Кубку світу Луці Куратоло з Італії (10:15)

ЄВРОПЕЙСЬКІ УСПІХІ

Саме на чемпіонаті Європи Андрій ЯГОДКА завоював свою першу міжнародну нагороду у змаганнях серед дорослих, ставши в 2009-му срібним призером в командному турнірі.  В 2012-му він став бронзовим призером Євро в індивідуальному турнірі, а в 2015-му переміг на І Європейських ігор, також в особистій першості.

ЩАСЛИВЕ МІСТО

Цікаво, що в травні цього року в місті Новий Сад, представник, точніше представниця Одеської області, вже становився переможцем.чемпіонату Європи. Тоді це сербське місто стало щасливим для каратистки Анжеліки ТЕРЛЮГИ, котра, як ми повідомляли, була потім визнана кращою спортсменкою травня в Україні.