Шість спортсменів Одеси та Чорноморська візьмуть участь в турнірі серії А з карате, який відбудеться у Шанхаї 7-9 грудня. Це один з турнірів, який йде в залік олімпійського рейтингу.

ХТО, ДЕ, КОЛИ

Честь збірної України захищатимуть: в куміте - Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) в категорії «до 55 кг», Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – «до 61 кг», Анастасія ОСАДЧУК (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) – «до 68 кг», Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «+68 кг», Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «до 67 кг», в ката – Віталій КУЛИК (тренер – Руслан ХОМУТЕНКО). СЕРЬОГІНА та ОСАДЧУК представляють Чорноморськ, решта спортсменів - Одесу.

В перші два дня змагань традиційно відбудуться бої, в яких визначаться фіналісти та ті, хто виборюватимуть «бронзу» в заключний день. Отже в перший день на татамі вийдуть Анжеліка ТЕРЛЮГА, Євген ДИШЛОВЕНКО та Віталій КУЛИК, у другий – решта спортсменів.

Нагадаємо, на турнірах Прем'єр-лізі у змаганнях може брати участь лише перша сотня рейтингу, а в серії А - такого обмеження немає.

СЕРІЯ А. ДОСВІД-2018

Турнір в Шанхаї – заключний із турнірів серії А в 2018-му році. Раніше відбулися змагання в іспанській Гвадалахарі (лютий), австрійському Зальцбурзі (березень) та в столиці Чилі місті Сантьяго (вересень). Представники Одеської області завоювали в них п’ять медалей.

Так Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла в Сантьяго, Анастасія СТЕПАШКО становилася бронзовою призеркою на кожному з трьох турнірів, а Аніта СЕРЬОГІНА – в Іспанії.

Terliuga Morozov Chile2

23 вересня. Чилі. Анжеліка ТЕРЛЮГА та ії тренер Денис МОРОЗОВ із золотою нагородою турніру серії А

Stepashko Spain 3

11 лютого. Анастасія СТЕПАШКО - бронзова медалістка турніру серії А в Гвадалахарі

Serogina Gudalahara2

11 лютого. Аніта СЕРЬОГІНА - бронзова медалістка турніру серії А в Гвадалахарі

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Нагадаємо, що і в ката, і в куміте зараз йде боротьба за ліцензії на Олімпіаду-2020 в Токіо. В число 10-ти олімпійців потраплять 4 кращих спортсмена за підсумками так званого олімпійського рейтингу станом на 6 квітня 2020 року, володарі решти ліцензій визначаться на спеціальному відбірковому турнірі та на континентальних Іграх.

Відзначимо, що олімпійські змагання в куміте відбудуться не в п’яти категоріях, як зазвичай, а в трьох – і серед жінок («до 55 кг», «до 61 кг» та «+61 кг»), і серед чоловіків («до 67 кг», «до 75 кг» та «+75 кг»). Тож при підрахунку олімпійського рейтингу деякі категорії об’єднуються в одну. Наприклад, у відборі в Токіо-2020 в категорії «до 55 кг», де виступає Анжеліка ТЕРЛЮГА, враховуються рейтингові очки і спортсменок, які виступають в категорії «до 50 кг».

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live