Одеський фехтувальник Андрій ЯГОДКА завершив боротьбу на стадії 1/16 фіналу особистого турніру шаблістів чемпіонату Європу, програвши майбутньому чемпіону.

НА СТАДІЇ ПЛЕЙ-ОФФ

Свій поєдинок в другому раунді плей-офф з німцем Максом Хартунгом, який був посіяний першим за підсумком кваліфікації, одесит розпочав потужно, лідируючи з рахунком 4:1. Але суперник швидко наздогнав Андрія та вийшов вперед, не давши нашому земляку ані шансу. Рахунок – 15:7.

В першому раунді плей-офф - в 1/32 фіналу – одесит переміг ще одного німецького фехтувальника - Річарда Хуберса – 15:13.

yagodka Euro 2018 01

Фото: facebook.com/eurofencing

НА ШЛЯХУ ДО ПЛЕЙ-ОФФ

Андрій міг би отримати такого сильного суперника як Хартунг на більш пізній стадії, якщо б краще виступив в груповому турніру. За світовим рейтингом одесит був другим в своїй групі, але реалізувати цю диспозицію не вийшло.

В груповому турніру Андрій (24-й номер світового рейтингу) прогнозовано переміг суперників, який суттєво переважав за рейтингом – португальця Ніколаша Матіаша (5:2), білоруса Артема Новікова (5:4) та серба Петара Костадіновича (5:2). А ось з іншими суперниками конкурувати не зміг, особливо кинувся в очі програш 81-му номеру світового рейтингу британцю Кертісу Міллеру з рахунком 1:5 в заключному матчі турніру. В бою з французом Венсаном Ансте Ягодка зробив два уколи, з румуном Тіберіу Дольнічану – один. У підсумку – три перемоги в шести поєдинках та 32-й номер посіву на стадії плей-офф, що й привело до швидкою зустрічі з майбутнім чемпіоном Європи.

ЩО ДАЛІ

21 червня одесит у складі збірної України виступить в командному турнірі. Компанію чемпіону країни складуть Олексій Стаценко (7-е місце в особистому турнірі на Євро-2018), Юрій Цап (25) та Дмитро Пундик (42). На минулорічному чемпіонаті Європи збірна України посіла 5-е місце. Українці виступали в такому ж складі, що й зараз, за виключенням Юрія Цапа – тоді фехтував Богдан Платонов.

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live