Лідер збірної України з фехтування на шаблях одесит Андрія ЯГОДКА в інтерв’ю прес-службі відділення НОК України в Одеській області проаналізував свій виступ в особистому турнірі на чемпіонаті Європи.

 - Як оцінюєте свій виступ в особистому турнірі?

- Як повний провал. Причини? Чесно, взагалі, не маю поняття поки. В процесі підготовки зробив все, що міг, і навіть більше, мабуть. Треба по поверненню додому дивитися відеоматеріали і проаналізувати.

- Ви повели в бою 1/16 фіналу з Хартунгом 4:1, але далі не склалося. Чому?

- Він перебудувався, вніс корективи, а я не знайшов у відповідь контрзаходів.

- Результати, показані в груповому турнірі (3 перемоги, 3 поразки. – прес-служба), характеризують вашу нинішню готовність? Яка вона на даному етапі?

- Виходить що характеризують, хоча я розраховував на зовсім інший розклад. Останні три місяці йшла цілеспрямована підготовка до ЧЄ, і тут я вже планував показувати майже максимальний результат, а вийшло, що він один з найгірших.

- Чи під силу збірної України поборотися за медалі в командному турнірі, який выдбудеться в заключний день Євро - 21 червня?

- Під силу, якщо всі будуть фехтувати. В минулому ми не раз доводили, що можемо протистояти топовим командам. Правда, останнім часом у нас це виходить рідше, на жаль.

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live