Веслувальник ФСК «Хімік» Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ  (на фото: третій зліва) завоював золоту медаль чемпіонату Європи серед юніорів, який проходив в італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре з 28 червня по 1 липня. Він став переможцем у змаганнях каное-четвірок на дистанції 500 м

ШЛЯХ НА ВЕРШИНУ

Український екіпаж, де компанію южненському каноїсту складали Дмитро Озимок зі Львову, Олександр ЯЦЮК та Іван СЕМЕНЮК з Ковелю, вже в попередньому заїзді заявив о своїх чемпіонських амбіціях, впевнено посівши перше місце з результатом 1.41,200 та вигравши при цьому у найближчого конкурента – російського екіпажу – майже дві секунди.

Така ж диспозиція зберіглася і за підсумками фінального заїзду, який проходив при потужному вітрі (попутному боковому). На цей раз перевага українців склала трохи більше, ніж 1,5 секунди: 1.35,668 проти 1.37,185.

Khimik Euro U23 002 1

Підготував екіпаж старший тренер збірної України по резеру, тренер ФСК «Хімік» Едем МУРАДАСІЛОВ.

Khimik Euro U23 002

Khimik Euro U23 005

Таким чином, Ілля завоював свою першу нагороду міжнародного рівня. В минулому році він вже підіймався на п’єдестал юніорського чемпіонату Європи (з Владиславом Дягтярем із Полтави в «каное-двійці, 1000») – отримали бронзову нагороду, але після того, як була задовільнена апеляція збірної Білорусії, українці перемістилися на четверте місце в загальній класифікації.

ДЕБЮТ

Дебютант подібних змагань Марина ТОКМЕНІНОВА у двійці з Оленою Циганковою з Рівненської області посіла 7-е місце в перегонах молодіжних каное-двійок на дистанції 200 м, показавши час – 50,925.

Khimik Euro U23 007

Чемпіонат Європи. Результати заїздів за участю веслувальників Одеської області

28 червня

17.35. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. Попередні заїзди. 1. Дмитро Озимок / Олександр Яцюк / Павло Семенюк/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ (4) – 1.41,200, фінал.

1 липня

11.17. Каное-четвірка. 500 м. Юніори. Фінал. 1. Дмитро Озимок / Олександр Яцюк / Павло Семенюк/ Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ – 1.35,866.

17.58. Каное-двійка. Жінки. 200 м. Фінал. 7. Марина ТОКМЕНІНОВА / Олена Циганкова (8) – 50,925.