Одеські спортсмени завоювали 7 медалей на чемпіонаті України, з яких 3 золоті, на юнацькому чемпіонаті України з вітрильного спорту (на фото: Оскар МАДОНІЧ).

В класі «Лазер Радіал» переміг Оскар МАДОНІЧ, який виграв 8 з 9-ти гонок, в класі «Оптиміст» – Святослав МАДОНІЧ (обидва - обласна ДЮСШ парусного спорту, тренер – Павло ДОНЦОВ), який став переможцем в семи гонках, та Аліна ШАПОВАЛОВА (КДЮСШ-13, тренер - Олексій КАПЛУНОВ), яка в семи гонках була в першій трійці. Відзначимо, що дівчата та юнаки виходили на воду разом, як завжди відбувається у вітрильному спорті.

До речі, в обох класах серед юнаків весь п'єдестал посіли одеські спортсмени: в класі «Оптиміст» – «срібло» завоював Дмитро КАРАБАДЖАК (обласна ДЮСШ, відділення Затока, тренер – ПАВЛО Донцов), а «бронзу» Данило МИХАЙЛИЧЕНКО (обласна ДЮСШ, тренер Сергій Коваль), в класі ««Лазер Радіал» - срібним призером став Андрій ВЕРДИШ (тренер – Олександр БЛЮММЕР), а бронзовим – Девід ІЗМАЙЛОВСЬКИЙ (тренер – Олексій КАПЛУНОВ). Обидва спортсмени представляють КДЮСШ-13.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live