715 спортсменів взяли участь в ХХ «Кубку Чорного моря» з карате. Аналогів цьому турніру в України немає – проводиться він з 1999-го року.

Переможцем ювілейного турніру в командному заліку став СК «Катана порт Чорноморськ» (президент – Олександр ТОНКОШКУР) - 45 медалей (20 золотих, 13 срібних, 22 бронзових).

black sea cup 10

На другому місці – СК «Тигрьонок» (президент – Олександр НЕГАТУРОВ), який завоював 31 медаль (14-10-7). До того ж цей клуб став першим в командному заліку в категорії «дорослі» - 14 нагород (8-4-2). На третьому місці – ще один одеський клуб «Легіон» (президент – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) - 34 (10-12-12).

black sea cup 08

black sea cup 13

Змагання пройшли в спорткомплексі «Black Sea PSV» за участю спортсменів 11 регіонів України і Молдови.

Засновником «Кубку Чорного моря» є відомий одеський тренер і спортсмен, президент СК «Тигрьонок» Олександр НЕГАТУРОВ, який також є засновником спортивного карате (WKF) в Україні.

black sea cup 11

Засновник «Кубку Чорного моря» Олександр НЕГАТУРОВ (зліва) і Олександр ТОНКОШКУР - президент СК«Катана порт Чорноморськ», який став переможцем 20-го турніру.