Одеська шаблістка Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА посіла 8-е місце на етапі Європейського кадетського циклу-2021, що проходив в Стамбулі.

«16-річна вихованка КДЮСШ №13 виграла тільки два з п’яти боїв у групі, тим не менше доволі впевнено розпочала свій виступ у турі прямого вибування, переконливо вигравши перші три поєдинки», - повідомив сайт національної Федерації фехтування України.

Далі за вхід у вісімку з перевагою в один удар здолала опір господарки доріжки Пінар Мірай Шишик (15:14). Проте за крок від п’єдесталу українку зупинила інша представниця Туреччини Ніль Гюнгор (10:15). У змаганнях взяли участь 107 спортсменок.

В комадному турнірі збірна України посіла 6-е місце.

Kubanska Europe 2

Стамбул. Одеситка Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (перша справа) - в топ-8 турніру Європейського кадетьского циклу