Рівно три роки тому, 18 серпня 2016 року, уродженець Одеси Юрій ЧЕБАН, який упродовж кар'єри представляв южненський ФСК "Хімік", став дворазовим олімпійським чемпіоном з веслування, вдруге поспіль вигравши в каное-одиночці на дистанції 200 м.

ФІНАЛ, ЯКИЙ НЕ ЗАБУТИ

Фінал. Це було дійсно яскраво та незабутньо. Справжня олімпійська перемога. Зірвався до фінішу на мить раніше суперників. І видав все, що у нього було. Удача і на цей раз була на його боці. Але в першу чергу майстерність. Останнім гребком він відправив своїх «козаків» – цього раз човен був розфарбований у патріотичні мотиви – на верхню сходинку олімпійського п’єдесталу. А сам знову скупався в олімпійській воді, як і вісім років тому в Пекіні. Він одесит, він обожнює водну стихію. Це був феєричний фінал його блискучої кар’єри.

Cheban Rio 2016 03

ЖИТТЯ ПІСЛЯ РІО

Після цього чимало подій відбулося в житті нашого героя. Він одружився та став батьком. З життя один за іншим пішли з життя його тренери. Але цілі залишилися незмінними – олімпійські перемоги. Тепер Чебан йде до них вже в якості головного тренера збірної України.

26 серпня 2016 року. Аеропорт Бориспіль. Стислий коментар Юрія ЧЕБАНА за підсумками Олімпіади-2016

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live