Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО посіла 4-е місце на етапі Кубку світу зі стендової стрільби, який триває в Досі. Це найвище досягнення стрілкині в особистих змаганнях.

ПІДСУМКИ

Одеська стрілкиня Ірина МАЛОВІЧКО (тренер – Микола МІЛЬЧЕВ), яка вперше в кар’єрі вийшла у фінальну четвірку на Кубку світу, розбила 18 мішеней за 20-ти. Стільки ж було у італійки Сімони Скоккетті. Але за рахунок більш високого результату в першому раунді фінальної частини (28 проти 26-ти) боротьбу продовжила суперниця, яка в підсумку стала бронзовою призеркою. А перемогу здобула легенда стендової стрільби, триразова олімпійська чемпіонка (2 – на траншейному стенді, 1 – круглому) Кімберлі Роуд із США, яка в перестрілці подолала свою співвітчизницю, бронзову призерку останнього чемпіонату світу Саманту Сімонтон.

Зазначимо, що Ірина МАЛОВІЧКО вдруге поспіль вийшла у фінальну частину на великих міжнародних змаганнях: на чемпіонаті світу-2022 вона стала 5-ю, що принесло Україні першу олімпійську ліцензію.

Malovichko Doha 02

Malovichko Doha 02

ШЛЯХ У ФІНАЛ

Після 1-го дня змагань (три серії по 25 мішеней) одеські спортсмени Ірина МАЛОВІЧКО і Микола МІЛЬЧЕВ були серед лідерів. У Ірини другий результат – 74 розбитих мішені (24+25+25), що дозволяло їй бути другою в класифікації, у ії тренера – третій – 73 (25+23+25), але це було лише 25-е місце, тому що щільність результатів, як завжди на змаганнях чоловіків на Кубку світу неймовірна: в діапазоні 2 балів (75-73) аж 30 (!) спортсменів.

За підсумками кваліфікації Ірина МАЛОВІЧКО показала 5-й результат – 120 (24+25+25+24+22)/125. Але такий же результат був ще у 5-ти спортсменок. В перестрілці вона промахнулася по четвертій за рахунком мішені і цього було достатньо, щоб вийти у фінал.

Malovichko Doha 02

А ось Миколі МІЛЬЧЕВУ для виходу у фінальну вісімку не вистачило навіть результату 121 (25+23+25+24+24)/125. Адже у фінал потрапили лише спортсмени, які влучили в мішені 125 (триразовий олімпійський чемпіон Вінсент Хенкок, який в підсумку став другим) і 124 рази (ще семеро). Неймовірний рівень результатів.

В першому раунді фінальної частини Ірина МАЛОВІЧКО посіла 2-е місце в групі, поступившись після 30-ти пострілів лише майбутній переможниці (26 проти 28-ми), але випередивши словачку Данку Бартекову, яка у кваліфікації показала максимальний результат.

ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ

У другий день змагань на круглому стенді Ірина МАЛОВІЧКО і Микола МІЛЬЧЕВ у складі однієї команди візьмуть у змагання в змішаній категорії. В цьому виді також виступить ще одна одеська спортсменка Вікторія НАУМЕНКО (в парі з киянином Георгієм Іпатовим)

Стендова стрільба. Кубок світу. Доха. Розклад змагань

8 березня

07:00-13:00. Змішана команда

14:30. Матч за бронзову медаль.

15:00. Матч за золоту медаль.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live