Збірна Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату України серед молоді з боксу, який проходив в Дніпрі. В активі наших спортсменів золота та бронзова медалі.

ОДЕСЬКИЙ П’ЄДЕСТАЛ

Melnichuk UkrChamp 2Чемпіоном України серед молоді в категорії «до 69 кг» став Юрій ЗАХАРЄЄВ із Андріївки Білгород-Дністровського (СК «Чорне море», ФСТ «Колос», тренер – Ігор ЮРЕСКУЛ), бронзовим призером – одесит Ілля МЕЛЬНИЧУК (ДЮСШ-5, тренер – Сергій АНТОНОВ) в категорії «до 75 кг» (на фото). Ще один представник Одеської області Олександр ПОЛЕВОЙ (ДЮСШ-5, тренери – Костянтин БЕРМАН, Сергій АНТОНОВ) посів 5-е місце в категорії «до 56 кг». Крім того, Юрій ЗАХАРЄЄВ був визнаний кращим боксером турніру.

Наші медалісти повторили свій успіх молодіжного чемпіонату України (перехідного), який відбувся в листопаді 2018 року.

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

На своєму турнірному шляху Юрій ЗАХАРЄЄВ переміг Іллю Котлярова (Запорізька), Андрія Скакуна (Черкаська), Павла Іллюшу (чернігівська), а в фіналі – дворазового чемпіона Європи серед юніорів Ярослава Михалушка (Івано-Франківська) – 5:0 (30:27, 29:28, 29:28, 30:27, 29:27). У всіх боях Юрій отримав перемоги одноголосним рішенням суддів.

Одесит Ілля МЕЛЬНИЧУК здолав Дмитра Кальчука з Волині (достроково у 2-му раунді), Руслана Луньова, який представляв Донеччину - 5:0 та Данила Мєщерина з Київщини – 5:0, а ось у півфіналі поступився – Данилі Редьку з Дніпропетровщини.

ВИХОВАНЦІ ІГОРЯ ЮРЕСКУЛА

Як ми повідомляли, 1 червня інший вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА – Дмитро МОЛОДАН – став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів, а Максим МОЛОДАН в 2018-му став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді.