Провідні одеські фехтувальники Олена КРАВАЦЬКА та Андрій ЯГОДКА розпочали боротьбу за олімпійські ліцензії. Першим турніром з числа відбіркових в Токіо-2020 став етап Кубку світу в Сеулі.

ГРУПОВИЙ РАУНД

На груповому етапі змагань шаблістів Андрій ЯГОДКА виграв п’ять боїв із 6-ти, обігравши Баптіста Дубаррі (Франція) – 5:2, Кенто Хошіно (Японія) - 5:4, Даріо Кавальєре (Італія) – 5:3, Луіса Віла Кореа (Колумбія) – 5:1, Мадаліна Букура (Румунія) – 5:2, потрапивши, таким чином, відразу в основну сітку.

У змаганнях серед жінок Олена КРАВАЦЬКА перемогла в трьох поєдинках з 6-ти, здолавши Блессінг Олаоде (Нігерія) – 5:3, Фатіму Ларгаеспаду (Нікарагуа) – 5:0 та Парк Даеун (Корея) – 5:2. В боротьбі за вихід в основну сітку Олена перемогла Кім Кьонджін (Корея) з рахунком 15:8, але в наступному раунді мінімально поступилася Маліні Вонгсаваді (Франція) – 14:15.

Yagodka Seul 1n Kravatska Seul 1

ОСНОВНА СІТКА

В першому раунді основної сітки Андрій обіграв Лоу Хо Тіна із Гонконга з рахунком – 15:13, але в наступному – потрапив на першого номера світового рейтингу – американця Елі Дершовіца, і поступився – 8:15. У підсумку – 24-е місце. Андрій в єдиному числі представляв українську шаблю в Кореї.

Відзначимо, що переможницею етапу Кубку світу у змаганнях жінок стала лідер збірної України Ольга Харлан, яка здолала у фіналі Кім Джійон – 15:14.

Kravatska Seul 3

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

Володарі олімпійських ліцензій визначатимуться за сумою результатів, показаних на змаганнях в період з 3-го квітня 2019-го до 4 квітня 2020-го.

В першу чергу, відбір проводиться за рейтингом команд – в Токіо-2020 відправляться 8 кращих збірних (24 спортсмени). Потім, для участі в особистому турнірі добираються ще десять спортсменів: шість за олімпійським рейтингом, зокрема два представники Європи, чотири – за підсумком континентальних відборів, в тому числі європейському.

Нагадаємо, що на Ігри в Ріо Олена КРАВАЦЬКА, яка стала в Бразилії срібним призером, потрапила завдяки командному рейтингу, а Андрій ЯГОДКА після перемоги в континентальному відборі.

В період олімпійського відбору відбудуться чемпіонати Європи та світу, а також вісім етапів Кубку світу. Саме результати, показані на цих змаганнях, підуть в залік олімпійського рейтингу.

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

На наступних етапах Кубку світу (10-12 травня) відбудуться і командні, і особисті турніри: шаблістки змагатимуться в Тунісі, шаблісти – в Мадриді.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live