Міжнародна федерація фехтування повідомила про систему відбору на Олімпійські ігри-2020. Нагадаємо, що у відборі беруть участь три спортсмени Одеської області – Андрій ЯГОДКА, Аліна КОМАЩУК та Олена КРАВАЦЬКА.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

У повідомленні йдеться наступне:

«Результати олімпійського рейтингу «заморожені». В залік олімпійського рейтингу, як і раніше, відбудеться один турнір – по одному етапу Кубку світу в кожному виді зброї.

Події вище, а потім чотири зональні відбіркові змагання, відбудуться, коли:

- світова ситуація зі здоров’ям буде безпечною;

- можуть відбуватися чесні та адекватні тренування та підготовка спортсменів;

- всі національні федерації зможуть брати участь у змаганнях;

- до заключного відбору відбудуться міжнародні змаганняф, включаючи кілька «підготовчих» змагань – етапи Кубка світу / «Гран-прі».

Нагадаємо, що заключні етапи Кубку світу у фехтуванні на шаблях у залік олімпійського відбору мали відбутися 20-22 березня, але були скасовані через пандемію коронавірусу.

КРАВАЦЬКА, КОМАЩУК

На сьогоднішній день жіноча збірна України, у складі якої виступають срібні призерки Олімпійських ігор-2016 Аліна КОМАЩУК та Олена КРАВАЦЬКА, знаходиться на 6-му місці в олімпійському рейтингу, маючи в в активі 241 очко. Попереду – збірні Росії (376), Франції (300), Італії (286), Південної Кореї (284) та Угорщини (265).

Олімпійську путівку отримають перші чотири команди. Крім того, добирається по одній команді з кожного континенту з тих, що посіли місця з 5-го по 16-е. За потрапляння в призову трійку на етапах Кубка світу начисляється 64, 52 та 40 балів відповідно, з 4-го по 8-е – 36, 32, 30, 28, 26.

Таким чином, щоб відібратися в Токіо-2020, збірній України треба в рейтингу випередити угорок, чи самим угоркам випередити кореянок.

Olena Alina 02

ЯГОДКА

Перший номер української шаблі Андрій ЯГОДКА може відібратися тільки через континентальний турнір, адже в олімпійському рейтингу (особистому та командному) всі шанси на завоювання ліцензій втрачено.

Yagodka Seul 3 1

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live