Байдарочниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА візьме участь у ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську 21-30 червня. Про це повідомив сайт Федерації каное України.

ТОДОРОВА

Планується, що Анастасія ТОДОРОВА виступить у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 м.

На І Європейських іграх южненка завоювала бронзову медаль в «байдарці-двійці, 200 м» разом з Марією Повх із Луцька, а «четвірці» посіла 6-е місце.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Таким чином, Одеська область має вже сім учасників ІІ Європейських ігор. Як ми повідомляли, путівки в Білорусь вже завоювали стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, а також дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО.

Також завоювали ліцензії для участі в ІІ Європейських іграх борці Василь МИХАЙЛОВ та Микола КРИСОВ, але вони завоювали їх для країни. Склад збірної України визначиться пізніше – за підсумками престижного міжнародного турніру, який відбудеться в Києві 10-12 травня.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live