У восьмий день ІІ Європейських ігор спортсмени Одеської області стартують в двох видах програми, і в кожному з них вони мають непогані шанси на завоювання медалей.

СТЕНДОВА СТРІЛЬБА

В стрілковому центрі кращі українські стендовики – олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО виступатимуть в змішаному розряді.В кваліфікації спортсмени стрілятимуть три серії по 25 мішеней, результати спортсменів однієї країни підсумовуються та визначається класифікація за підсумками першого етапу. На другому етапі відповідно кращі команди боротимуться за медалі – відбудуться матчі за золоту та бронзову нагороди. На минулорічному чемпіонаті Європи Микола МІЛЬЧЕВ з Іриною МАЛОВІЧКО посіли в міксті 5-е місце.

Трансляція фінальної стадії запланована на каналі «Матч. Арена» та НТН.

Milchev EG

Malovichko EG

ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ

Збірна України, у складі якої успішно виступає футболіст з Чорноморську Роман ПАЧЕВ (на фото: №8), зіграє сьогодні у півфіналі з переможцем групи А – збірною Португалії. В заключному матчі групового турніру українці поступилася збірній Росії (1:5) та посіла друге місце в групі В. Роман ПАЧЕВ на цій стадії забив 4 м’ячі.

В разі перемоги у півфіналі українська збірна, а разом з ними, звісно і представники нашого регіону, гарантує собі принаймні срібну медаль. Тож сподіваємося, що вікторія буде за збірною України.

Трансляція матчу, як зазвичай, запланована до показу В ЗАПИСУ на каналі НТН – о 22.45.В прямому ефірі – на каналі «Білорусь 5».

beach foot 01

beach foot 03

ІІ Європейські ігри. 28 червня. День восьмий

(в хронологічному порядку)

Микола МІЛЬЧЕВ, Ірина МАЛОВІЧКО. Стендова стрільба

09.00-13.00. Мікст. Кваліфікація

14.45-15.45. Мікст. Фінал*

Роман ПАЧЕВ. Пляжний футбол

19.30. Україна – Португалія

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

із Мінську

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live