Збірна України з пляжного футболу, у складі якої виступає Роман ПАЧЕВ з Чорноморська, посіла 4-е місце в ІІ Європейських ігор. Українці поступилися збірній Швейцарії – 4:5.

Як і передбачалося, гра видалася наднапруженою. Збірна України відкрила рахунок в матчі і була постійно на крок попереду, втім розвинути перевагу так і не змогла. Більше того, пропустила при рахунку 4:4 за 69 секунд до закінчення основного часу матчу.

Pachev bronze 04

Втім, Україна мала відмінний шанс відігратися та перевести гру в екстра-тайм. І героєм епізоду міг стати як раз Роман Пачев. Він пішов в обведення та отримав удар по нозі. Залишалося грати 12 секунд. Штрафний удар, який, за правилами, повинен виконувати сам постраждалий. Але удар по ногах був настільки сильний, що на майданчик вийшов лікар, а сам Роман попросив заміну. Всупереч правилам, як розповів після матчу сам футболіст, суддя заперечив йому це робити, пригрожуючи червоною карткою, а жовту таки дав. Шкутильгаючи, Роман розбігся та виконав удар – м’яч пройшов мимо цілі. Це був останній шанс українців. «Бронза» відправилася у країну годинників та сиру.

«Треба було реалізовувати свої шанси», - відзначив в бліц-інтерв’ю Роман Пачев.

Pachev bronze 03

Pachev bronze 02

А Одеська область, на жаль, знову без медалі. Тепер вся надія на наших каратисток – Анжеліку ТЕРЛЮГУ та Аніта СЕРЬОГІНУ.

Найближчим часом на нашому сайті - розгорнуте інтерв’ю Романа ПАЧЕВА.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

із Мінська

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live