Каратистка Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, яка стала чемпіонкою ІІ Європейських ігор в куміте (до 61 кг), відразу після нагородження відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області.

- Якщо чесно, поки що не зрозуміла, що виграла «золото», - розповіла на початку Аніта. – Думаю, трохи пізніше зрозумію. А стан зараз такий: все зроблено. Ми дуже довго йшли до цієї медалі. Давно я не співала гімн. Дуже цього хотілося.

На чемпіонаті Європи цього року я, можна сказати, застрибнула в останній вагон потягу на Мінськ. За рейтингом я не потрапляла на ІІ Європейські ігри, але завдяки «бронзі» завоювала право брати участь в цих змаганнях.

Відчуття неймовірні, складно їх описати. Дуже рада. Дуже.

- Чи вдалося впоратися з емоціями та реалізувати план на фінал?

- Дійсно, дуже важко справлятися з емоціями. Зазвичай, перед боями слухаю музику, стараюся абстрагуватися від атмосфери в залі, щоб це не тиснуло, не вантажило. Іноді це виходить, іноді – ні. Сьогодні це вийшло.

Anita gold 02

- У півфіналі за кілька секунд до закінчення бою при рахунку 2:2 ви отримали настанову від свого тренера Олександра Тонкошкура і, судячи з всього, ії виконали. Розкажіть про цей епізод…

- У нас є конкретні завдання, які ми робимо на тренуванні – на втримання переваги. Треба було відзахищатися ногою. Я так і зробила. І перемогла.

- Які цілі зараз?

- Трохи відпочити, перезавантажитися. Трохи порадію цієї медалі. Ця нагорода – не найголовніша, яку я хочу завоювати. Головна ціль - Олімпіада. Попереду – дуже важливий рік, і його треба витримати, адже він буде дуже непростий. Зараз – відпочинок. І з вересня – знову в бій.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області із Мінська

Anita gold 05Anita gold 04

ІІ Європейські ігри. Мінськ. 30 червня. Інтерв’ю Аніти СЕРЬОГІНОЇ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live