Срібна призерка ІІ Європейських ігор одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА (куміте, до 55 кг) відразу після нагородження поділилася своїми враженнями з прес-службою НОК України в Одеській області.

ПІДСУМКИ

- Взагалі, враження у мене і позитивні, і трохи негативні, - розповіла на початку бесіди Анжеліка. – Коли їхала на цей турнір, не розраховувала на високий результат, адже у мене була травма до турніру в Шанхаї (7-9 червня. – прес-служба), і тому моя підготовка була не такою інтенсивною , як зазвичай. Але в мене є багатий переможний досвід, який я в повній мірі використала. Також я проявила характер – відігравалася у поєдинках, де спочатку поступалася. Мені це сподобалося. Як на мене, я достатньо яскраво виглядала в плані карате. Так, у фіналі мені не вистачило одно-двох балів, щоб здобути перемогу і отримати золоту медаль. В бою я припустилася кількох помилок, не без цього, але працюватимемо далі.

Terliuga EG 03

Гадаю, що ця медаль може стати для мене гарним імпульсом в подальших виступах. Колись, на своєму першому чемпіонаті Європи, ведучи в рахунку 3:0, поступилася на останніх секундах. Зробила висновки, стала сильнішою в тому числі психологічно, та стала першим номером світового рейтингу в своїй категорії.

Я вперше брала участь в такому спортивному форумі і мені дуже сподобалася атмосфера. Побувати тут – це здорово. Упродовж такого турніру своя тактика – не така, як на звичайних змаганнях. Цікавий досвід.

ФІНАЛ

- Болгарці Івет Горановій ви програли всі три останніх поєдинки на великих турнірах – на чемпіонаті світу, чемпіонаті Європи і ось зараз – у фіналі ІІ Європейських ігор. Вона незручний суперник для вас?

- Так, можна так сказати. Чому не вдасться ії перемогти? Можливо, не вистачає жорсткості в боях з нею, не вистачає характеру. Можливо, треба поміняти тактику проведення. Можливо, з нею необхідна не швидкість, а сила.

В цьому відношенні я буду орієнтуватися на коментар мого тренера Дениса Морозова. Він проаналізує мої поєдинки, і тоді ми знайдемо якійсь ключик для того, щоб ії перемагати.
Втім, не можу сказати, що я буду дуже заточена тільки на перемогу над Горановою, адже у мене у чимало інших суперниць, і ми не так вже часто з нею зустрічаємося. Але, сподіваюсь, якщо зустрінусь з нею на наступному чемпіонаті Європи, зумію взяти реванш.

Terliuga EG 04

ПІВФІНАЛ

- У півфіналі ви зустрічалися зі свою подругою – німкенею Яною Бітч. Наскільки складно було налаштуватися на цей поєдинок?

- Дійсно, дуже складно психологічно битися з близькою людиною. Але я постаралася відкинути всю цю сімейну історію (Яна – сестра Ноа Бітча, з яким зустрічається Анжеліка. – прес-служба). Цей рік для мене дуже успішний: я виграла в Парижі, в Марокко та нещодавно – в Шанхаї, завоювала срібло в Дубаї та бронзу в Зальцбурзі, але мені не вдалося привезти вищі нагороди в особистій категорії на чемпіонаті світу та Євро. Тому ці змагання були для мене дуже важливими. Я рада, що доказала, що я не просто так на першій сходинці світового рейтингу: дала всім гарні бої та завоювала медаль.

Terliuga EG 02

ОЛІМПІЙСЬКА ЦІЛЬ

- Найближчі ваші плани…

- Перший пункт плану – відпочити. Приїжджаю в Одесу та відправляюся на місяць відпочивати. Вважаю, що заслужила (посміхається). Цей сезон був дуже важким для мене, але, разом з цим успішним: майже на всіх завоювала медалі. Мені треба отримати заряд енергії та залікувати травми. Це дуже важко, коли змагання кожні два тижні, причому на кожному з них я проводжу чимало боїв – в перших раундах в цьому році не програвала.

Дай Бог, щоб і наступний сезон був таким же успішним. І тоді, можливо, я здійсню свою мрію, мрію своєї родини, своїх друзів і одеситів, які мене підтримують, тих людей, які за мене вболівали за мене сьогодні. Я всіх відчувала, прочитала всі коментарі. Я говорю про Олімпійські ігри. Олімпіадою горить і мій тренер, і моя збірна, і Федерація карате України.

Тож прикладу всі зусилля, щоб завоювати цю олімпійську ліцензію, що буде просто феноменально.

Terliuga EG 05

ІІ Європейські ігри. Мінськ. 30 червня. Інтерв’ю Анжеліки ТЕРЛЮГИ

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області із Мінська

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live