Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 фехтувальник Андрій ЯГОДКА став бронзовим призером 7-х всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які відбуваються в китайському місті Ухань. Таким чином, одеські спортсмени завоювали три нагороди на цих Іграх.

ВІЙСЬКОВА МЕДАЛЬ

Одеський шабліст завоював нагороду в командному турнірі. Збірна України, де компанію Андрію склав Юрій Цап та Олексій Стеценко, в поєдинку за бронзу перемогла збірну Німеччини – 45:20. В чвертьфіналі українці перемогли збірну Венесуели (45:17), але в півфіналі поступилися російській команді – 35:45. Одеський фехтувальник, який, нагадаємо, є першим номером збірної України, провів 9 матчів, 6 з яких виграв, 2 звів внічию та 1 програв із загальним рахунком 51-28. Серед перемог відзначимо виграш у 6-го номера світового номера, 2-разового чемпіона світу росіянина Каміля Ібрагімова з рахунком 9:5. В особистому турнірі змагань Андрій посів 7-е місце.

ДВА П’ЄДЕСТАЛИ ІЛЬІНОЇ

Як ми повідомляли, ще один кандидат на участь в Олімпіаді-2020 майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА завоювала золоту та срібну медалі у 7-х всесвітніх ігор серед військовослужбовців – в командних турнірах у стрільбі лежачі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 м та у стрільбі з трьох положень з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 м відповідно.

Обидва спортсмени представляють 9-й спортивний клуб управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України (начальник клубу - Віктор КОВАЛЬОВ).

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

І Анна ІЛЬЇНА, і Андрій ЯГІДКА продовжують боротьбу за олімпійську ліцензію.

Наступний етап відбору відбудеться на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї (Вроцлав, 23 лютого - 2 березня 2020). На останньому етапі Кубка світу (Ріо, 31 серпня) одеської спортсменці не вистачило всього 0,9 очка до завоювання іменний олімпійської ліцензії у вправі «стрільба з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень», зайнявши в підсумку четверте місце.

У фехтуванні, де за ліцензію бореться також Олена КРАВАЦЬКА, володарі олімпійських ліцензій визначатися за сумою результатів, показаних на змаганнях в період з 3 квітня 2019-го до 4 квітня 2020 році. У залік олімпійського рейтингу підуть чемпіонати Європи та світу, а також вісім етапів Кубка світу.