Юні одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі на другому етапi Bсеукраїнських змагань «Дитяча фехтувальна ліга Миронюка», який відбувся в Миколаєві. Переможцями в наймолодших вікових категоріях (2009 р.н. та молодше) стали Анна СУВОРОВА та Микита ОБУХОВ.

 

ПЕРЕМОЖНА СЕРІЯ

Вихованка КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА (тренер – Олександр ВАСЮТІН), яка з початку 2018 року, програла лише один поєдинок на десяти всеукраїнських змаганнях, і в Миколаєві продовжила свою переможну серію. На груповому етапі Анна виграла п’ять боїв з п’яти, пропустивши лише п’ять ударів.

В олімпійському раунді вона була на голову сильніше своїх опоненток: Дарину Перову з Миколаєва (10:0), Адріану Ящук (10:2) та Майю Величко (10:1), які представляли відому кузню кадрів українського фехтування в Хмельницькій області – місто Нетішин.

Suvorova 02 2

ПОВЕРНЕННЯ НА ВИЩУ СХОДИНКУ

У ще одного вихованця КДЮСШ №13 Микити ОБУХОВА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ) шлях на вищу сходинку був складніше – в груповому турнірі він навіть поступився одному з опонентів.

В олімпійському раунді Микита здолав Даніїла Шинкарьова з Києва (10:1), Іллю Тура з Вишневого (10:2) та у фіналі – Тімура Мудракова з Харкова (10:6).

Микита ОБУХОВ – переможець фінального туру та загального заліку Ліги-2018, у першому турі Дитячої ліги-2019, який проходив у лютому, вибув з боротьбі в 1/4 фіналу.

yunaki 01

Наступний тур цих змагань відбудеться у квітні в Нетішині.

КАЛЕНДАР ТА СХЕМА ЗМАГАНЬ

Змагання Дитячої фехтувальної ліги Миронюка проводяться у трьох вікових категоріях упродовж календарного року – кожного місяця, за виключенням літа, і завершуються в грудні фінальним турніром 16-ти найсильніших за рейтингом спортсменів. За підсумком набраних у всіх турнірах очок визначається переможець та призери.

Система проведення та правила змагань відповідають правилам FIE, за виключенням підсумкового турніру найсильніших, яка є круговою.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live