Вихованці одеської КДЮСШ №13 Данієль ЄРЬОМЕНКО та Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА стали переможцями міжнародних змагань з фехтування (на фото: Даніель ЄРЬОМЕНКО - перший зліва, на вищій сходинці п'єдесталу).

ЮНІОРСЬКИЙ КУБОК СВІТУ

18-річний шабліст Даніель ЄРЬОМЕНКО (тренер – Олександр ВАСЮТІН) став першим у складі збірної України на етапі юніорського Кубку світу в Тегерані. Українська команда, де компанію одеситу склали Богдан Боговін з Миколаєва та кияни Васил Гумен з Іваном Писаренком, перемогла у фіналі збірну Іспанії з рахунком 45:36. У чвертьфіналі українці були сильнішими за збірну Казахстану (45:32), а потім – команди Кувейту (45:33)

В особистому турнірі Даниель ЄРЬОМЕНКО посів 20-е місце

КАДЕТСЬКИЙ КУБОК ЄВРОПИ

14-річна Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ) перемогла у складі збірної України у фехтуванні на шаблях на «Riposta Cup» у рамках етапу Кубка Європи в Бухаресті. У фіналі українки здолали збірну Туреччини з рахунком 45:39. Упродовж турніру вони також перемогли другу збірну Іспанії (45:30), потім першу іспанську команду (45:39), а потім другу збірну Туреччини (45:43).

Компанію одеській фехтувальниці на вищій сходинці п’єдесталу склали спортсменки з Миколаєва ­ Дар’я Бульба , Софія Полонко та Ольга Ківало.

Kubanskaya sborn 1

На цих же змаганнях одеські шаблісти Іван ГАЙСІН, Ростислав КУЧЕРЕНКО та Тимур ТЕРЗІ посіли 4-е місце в командному турнірі.

Як ми повідомляли, два тижні тому Ростислав КУЧЕРЕНКО та Іван ГАЙСІН у складі кадетської збірної України стали срібними призерами міжнародного турніру з фехтування, який відбувся у Стамбулі.