Спортсмени одеської обласної ДЮСШ вітрильного спорту завоювали 7 медалей за підсумками двох міжнародних регат (фото: jkzvir.hr)

На 43-й міжнародній регаті на острові Хвар (Хорватія) серед спортсменів категорії «U-12» в класі «Оптиміст» (61 учасник) Даниїл МИХАЙЛІЧЕНКО став переможцем, Святослав МАДОНІЧ фінішував другим, а в загальному заліку серед усіх спортсменів бронзову медаль завоював Дмитро КАРАБАДЖАК.

parus 01

Зліва направо: Святослав МАДОНІЧ, Дмитро КАРАБАДЖАК та Даниїл МИХАЙЛИЧЕНКО – на церемонії нагородження лауреатів міжнародної регати в Хорватії

В «Гонці навколо острову» герої були ті ж. Тільки на цей раз переможцем став Святослав МАДОНІЧ, а його напарник – другим. Дмитро КАРАБАДЖАК посів тут 4-е місце.

В регаті «Bodrum Winter Trophy», яка відбулася в турецькому Бодрумі, перемогу в класі «Оптиміст» (148 учасників) знову здобув Святослав. Дмитро в цих змаганнях став другим, а Даниїл – четвертим.