Національний олімпійський комітет України визнав одеську каратистку Анжеліку ТЕРЛЮГУ найкращою спортсменкою січня в країні, а її особистого наставника Дениса МОРОЗОВА названо найкращим тренером місяця.

В січні Анжеліка ТЕРЛЮГА успішно виступила на двох престижних міжнародних турнірах, здобувши до свого активу важливі залікові бали в олімпійському відборі до Токіо-2020. Одеситка здобула перемогу на турнірі серії А в Сантьяго (Чилі) та стала срібною призеркою етапу Прем'єр-ліги в Парижі (Франція).

Відзначимо, що у ваговій категорії 55 кг Анжеліка Терлюга очолює світовий рейтинг та олімпійський рейтинг.

Анжеліка вдруге отримує звання найкращої спортсменки місяця в Україні, вперше це відбулося в травні 2018-го, коли вона перемогла на чемпіонаті Європи в особистому заліку.