Заслужений майстер спорту України з карате, триразова чемпіонка Європи Анжеліка ТЕРЛЮГА отримала іменну зірку на «Площі зірок» в Києві (Фото facebook.com/gulliver.kyiv/).

НОВІ ЗІРКИ

Першим спортсменом Одеської області, який отримав іменну зірку на цій площі став вихованець одеського «Чорноморця», володар «Золотого м’яча» Ігор БЄЛАНОВ.

Іменні зірки в цей день отримали бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова (художня гімнастка), олімпійська чемпіонка Наталія Добринська (легка атлетика, семиборство) та чемпіон світу, паралімпієць Ігор Цвєтов (легка атлетика).

Декілька десятків прихильників спортсменів прийшли подивитись на цю подію. Окрім золотих зірок спортсменам вручили квіти та подарунки від спонсорів.

Lika star 4

Фото facebook.com/gulliver.kyiv/

Lika star 9

Lika star 8

ЩО ТАКЕ «ПЛОЩА ЗІРОК»

Ідея почала втілюватись у реальність у 2015 році, а вже 14 листопада там були закладені перші дев'ять іменних зірок. Проєкт має на меті популяризацію культури, мистецтва та спорту країни.

Пам'ятні знаки отримують за вклад лауреата у кіно, музику та спорт. На кожній зірці знаходиться QR код, який веде на сторінку проєкту і розповідає про досягнення лауреата.

Зірки на «Площі зірок» з'являються за результатами кількох етапів відбору, засновані на рекомендаціях експертної комісії – представників громадськості, експертів медіаринку і представників ГО "Спільна Перемога" та Gulliver.

ІМЕННІ «ЗІРКИ» В СФЕРІ СПОРТУ

Іменні зірки в сфері спорту отримали Альбіна Дерюгіна, Олександра Тимошенко, Іріні Мерлені, Ігор Бєланов, Ігор та Зінаїда Турчини, Сергій Бубка, Андрій Шевченко, Ірина Дерюгіна, Дмитро Христич, Станіслав Медведенко, Яна Клочкова, Валерій Борзов, Михайло Романчук, Олег Блохін, Олена Підгрушна, Валерій Лобановський, Лариса Соловйова, Юлія Левченко, Дар'я Білодід, Світлана Трифонова, Ольга Харлан, Олександр Абраменко, Михайло Зав'ялов, Ольга Лящук, Віктор Постол.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами sport.24tv.ua/

 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live