Одеські плавці завоювали 8 медалей (1 золоту, 5 срібних та 2 бронзові) за підсумками Кубку України, який відбувся в Броварах. Відзначимо, що трьом нашим медалістам по 17 років, ще одному - 16 (на фото: 9 листопада. Бровари. Медалісти змагань Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, Вадим НАУМЕНКО, Анастасія ХОМІНА, Юрій КОСЯН та тренер Олександра КУРБАНОВА).

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Обидві нагороди 2-го дня змагань завойовані на одній дистанції – 100 м батерфляєм. Спочатку це зробила Анастасія ХОМІНА (тренер – Олександр КУРБАНОВА), причому могла стати як першою, так і третьою66, адже трійка призерів фінішувала в діапазоні 0,46 секунди. Від чемпіона (Вікторії Павленко, Київська обл.) одеситка відстала на 0,32 секунди, а бронзову призерку (Маргариту Гартман, Дніпропетровська обл.) випередила на 0,14 секунди

Серед чоловіків Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (тренери – Олександр КУРБАНОВА, Костянтин Карташов), також завоював «срібло», з результатом 54,06 секунди, відставши від Дениса Кесіля із Дніпропетровська на 0,51 секунди.

На 50-метрівці на спині ще один вихованець СДЮСШОР «Динамо» Юрій КОСЯН, який напередодні завоював свою першу «дорослу» нагороду, ставши чемпіоном на дистанції 100 метрів, фінішував 4-м з результатом 26,81, відставши лише на 0,13 секунди від Віктора Хникіна із Вінниці.

На дистанції 400 м комплексом з 6-м результатом фінішувала 15-річна Ганна САЄНКО (5.34,66).

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

В третій день змагань в активі одеських плавців три нагороди. Свою третю медаль, і знову срібну, завоював Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ – на 200-метрівці батерфляєм (2.02,93). Ще дві нагороди одеські динамівці взяли на 200-м метрівці на спині: в боротьбі за «срібло» Юрій КОСЯН (тренер – Олександр КУРБАНОВА) лише на 0,27 секунди випередив Вадима НАУМЕНКА (тренер – Олександр КУРБАНОВА) – 2.06,02 проти 2.06,29. Для Вадима це перша в кар’єрі нагорода у змаганнях серед «дорослих»

Четвертою на дистанції 200 м батерфляєм стала Анастасія ХОМІНА, показавши час 2.27,87.

ПІДСУМКИ

Таким чином, за підсумками змагань Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ завоював 3 срібні медалі, Юрій КОСЯН – 1 золоту та 1 срібну, Анастасія ХОМІНА – по 1-й срібній та бронзовій, а Вадим НАУМЕНКО – 1 бронзову. Відзначимо, що першим трьом спортсменам по 17 років, а Науменку – 16.