Збірна Одеської області завоювала бронзові медалі чемпіонату України із артистичного (синхронного) плавання, який відбувся в Харкові.

МЕДАЛІСТКИ

Одеські спортсменки посіли 3-е місце в довільній програмі серед комбінованих груп, набравши 73, 0667 бали. Збірну Миколаївської області, яка стала четвертою, одеситки випередили на 1,0667 бали. У складі команди представниці двох одеських спортшкіл: Одеської обласної ДЮСШ - Марія БОГДАНОВА, Таісія ПОЧЕПИНСЬКА, Регіна ПЕРШИНА, Аліса ПОДГУРСЬКА, Маргарита САВЧЕНКО, Олександра ЖАЙВОРОНОК, Юлія РЕРАК, Анастасія ЗЕЛИНСЬКА, і СДЮСШОР «Чорноморець» - Тетяна ДАВІСКІБА, Владислава КАЧЕРБА, Анна ХАРЧЕНКО.

Вік спортсменок – від 11-ти до 15-ти років.

До чемпіонату України комбіновану групу готували – Катерина ПОДГУРСЬКА-ДОРОГОВА і Віра ГОЛУБОВА.

Також в цьому виді виступала і друа збірна Одеської області, яка посівши 7-е місце, також принесли очки нашому регіону.

Крім того, в активі одеських синхронисток два четвертих місця: Марія БОГДАНОВА – в соло, а також дует Марія БОГДАНОВА/ Тетяна ДАВІСКІБА, який програв лише 0,3 бали киянкам. Тим не менш, спортсменки виконали норматив «майстер спорту України».

ОЦІНКА ВИСТУПУ

Катерина ПОДГУРСЬКА-ДОРОГОВА, старший тренер збірної Одесскої області із артистичного плавання (ООДЮСШ):

- Оцінюю виступ як успішний, адже це був перший старт після карантину об'єднаної команди ООДЮСШ і СДЮСШОР «Чорноморець».

Що стосується двох четвертих місць, то у Марії Богданової була у грудні перерва в тренувальному процесі у зв’язку з травмою стопи – вона три тижні провела в гіпсі, це не могло не позначитися на результаті. Сподіваємося, що на юніорському чемпіонаті України покращимо позиції.

Також треба сказати, що до 1 лютого був закритий на карантин басейн морської академії – наша тренувальна база. Готувалися на базі «Динамо» - дякуємо динамівському керівництву, але на жаль, ми не мали того обсягу тренувального часу, як в ОНМА.

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Наступний старт для одеських спортсменок – чемпіонат України серед юніорів, який відбудеться 9-12 березня в Харкові.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live