Тренер з художньої гімнастики КДЮСШ №1 Наталія БОРОЗЕНЦЕВА відповіла на питання пресслужби відділення НОК України в Одеській області за підсумками національного чемпіонату і клубного чемпіонату України.

Як ми повідомляли, у складі СК «Школа Ольги Решетняк» (СК ШОР) медалістками стали представниці трьох шкіл: СК «ШОР» - Даринa ЧЕБАН (тренер – Ольга РЕШЕТНЯК), КДЮСШ №1 – Діана ПИЛИПЧУК, Валерія СТОРОЖЕВА (тренери – Наталія БОРОЗЕНЦЕВА, Людмила ДУПЛІЙЧУК), КДЮСШ (Чорноморськ) – Крістіна ОПРЯ (тренер – Інга КОВАЛЬЧУК).

Кожному з тренерів було задані по п’ять питань

Питання за підсумками чемпіонату України

1. Розкажіть про вашу ученицю/ учениць, що стала призером чемпіонату України.

2. Ваш коментар до виступу на чемпіонаті України

3. Значимість медалі клубного чемпіонату України для Одеської області, для ваших спортсменок

4. Які цілі стоять перед спортсменкою в нинішньому сезоні?

5. Які цілі стоять перед спортсменкою в олімпійському циклі-2024?

Boroz 2

Наталія БОРОЗЕНЦЕВА, тренер з художньої гімнастики КДЮСШ №1:

1. Обидві спортсменки народилися у серпні 2003-го року. Діана розпочала займатися гімнастикою у 5 років, Валерія – у сім.

Діана є переможницею і призером всеукраїнських та міжнародних турнірів. Валерія більш титулована і більш обдарована в гімнастичному плані спортсменка. Вона неодноразово була переможницею багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірів. Рік тому на Кубку України вона показала 12-й результат, поступившись лише гімнасткам збірної і резерву збірної України. Ірина Дерюгіна запрошувала її до другої команди національної збірної, але у зв'язку з травмою Валерія повернулася в Одесу. Зараз вона відновлюється, але все ще через дискомфорту не може увійти в максимальну форму.

З першого тренування дівчатка тренуються у мене і Людмили Дуплійчук, з якою ми працюємо в парі.

2. Діані не все вдалося, допускала помилки там, де їх не було на тренуваннях. На мій погляд, їй не вистачило віри в себе, так як втрати були саме через збій в бойовому настрої перед виходом.

Лера цей старт пройшла дуже добре. В жодному з шести видів у неї не було втрати! Так, були помилки, неточності, але грубих помилок не було.

Основним завданням нашої поїздки була спроба виконати норматив майстра спорту. Лера з цим завданням впоралася. Діана, на жаль, не змогла набрати потрібну кількість балів через втрати.

3. Бронза чемпіонату України стала для нас абсолютною несподіванкою, ми і не чекали такої прихильності від суддів. Для нас це черговий доказ, що терпіння і труд завжди винагороджуються.

Odessa team 02 1

Ужгород. Майстер спорту України міжнародного класу Дар’я КОБЕЦЬ (вихованка КДЮСШ Чорноморська, тренер - Інга КОВАЛЬЧУК), бронзові призерки клубного чемпіонату України-2020 (три з чотирьох, на фото відсутня Дарина ЧЕБАН) - Крістіна ОПРЯ, Валерія СТОРОЖЕВА, Діана ПИЛИПЧУК, тренер КДЮСШ №1 Наталія БОРОЗЕНЦЕВА

4-5. Після цього старту ми не зупиняємося. Метою Діани є виконання нормативу майстра спорту, а також підготовка до таких серйозних стартів, як чемпіонату України.

Щодо Лери .. Хотілося б побачити її в складі національної збірної України, але це буде залежати в основному від стану її здоров'я. Так що час покаже.

Storozheva

Валерія СТОРОЖЕВА. Фото Катерини ЯНЮК

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live