Спортсменки Одеської області завоювали 3 медалі клубного чемпіонату України з художньої гімнастики, який відбувся в Ужгороді.

ОДЕСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ

Гімнастка СДЮСШОР «Чорноморець» Поліна ГОРОДНИЧА (перший тренер – Антоніна ЛІПКІНА, тренер в збірній України – Ірина Дерюгіна), якій 16 грудня виповнилося 16 років, завоювала золоту медаль в командному турнірі і стала бронзовою призеркою в особистій першості.

UkrCham club 04

Спортсменка КДЮСШ Чорноморська Крістіна ОПРЯ (тренер – Інга КОВАЛЬЧУК), яка 26 грудня відзначила 18-річчя, стала срібною призеркою клубного чемпіонату України в командному турнірі.

UkrCham club 05

UkrCham club 02

Серед досягнень цього чемпіонату також відзначимо, що спортсменка СДЮШОР «Чорноморець» Таїсія БРАСЛАВСЬКА (тренер – Анжела ВАСИЛЕНКО) виконала норматив майстрині спорту України

«ПРИЗОВА» СТАБІЛЬНІСТЬ

Це друга золота медаль Поліни ГОРОДНІЧОЇ у змаганнях такого рівня – в 2019-му вона стала абсолютною переможницею Кубку України в особистій першості. Крістіна ОПРЯ в минулому році стала бронзовою призеркою клубного чемпіонату України у складі СК «Школа Ольги Решетняк» (СК ШОР).