Одеські спортсмени завоювали 3 медалі (1 золоту і 2 срібні) на етапі Кубку України зі стендової стрільби, який проходив у Львові.

Переможницею змагань на круглому стенді стала Вероніка МІЛЬЧЕВА, яка випередила ще одну одеську спортсменку Вікторію НАУМЕНКО на 5 очок: 154 (106+48) проти 149-ти (104+45) за підсумком кваліфікації та фінальної частини.

Срібним призером змагань серед чоловіків став Іван ЛОІК – 164 очки (113+51), який лише одну мішень програв місцевому спортсмену Андрію Кобзаруку – 165 (113+52).

UkrCup Lvov 02

UkrCup Lvov 03

Всі ці одеські спортсмени представляють Одеську обласну організацію ФСТ "Колос" і тренуються у олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині. Саме в цій локації, 20-22 листопада, відбудеться заключний старт року – фінал Кубку України.