В спорткомплексі СКА відбувся чемпіонат Одеської області з карате, який був відбірковим на чемпіонат України. У змаганнях взяли участь 477 спортсменів, які представляли 14 клубів.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Спортсмени змагалися за медалі в ката і куміте, розпочинаючи з вікової категорії «6 років» (згідно правилам діти 6-7-ми років виступали у розділі «фантом»).

Топ-3 медального заліку виглядає так:

1. СК «Легіон» (президент – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) – 54 медалі (21-14-19)

2. СК «Катана порт Чорноморськ» (президент – Олександр ТОНКОШКУР) - 66 (20-16-30)

3. СК «Тигрьонок» (президент – Олександр НЕГАТУРОВ) – 32 (14-13-5).

obl champ 21 15

obl champ 21 09

obl champ 21 12

ПЕРЕМОЖЦІ

Переможці змагань, розпочинаючи з категорії «кадети», увійшли у склад збірної Одеської області (головний тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) на чемпіонаті України, який відбудеться у Полтаві 22-24 жовтня в Полтаві. Всього – 46 чоловік, які представляють 9 клубів.

Найбільше представництво у СК «Легіон» - 11 спортсменів (5 – в дорослій категорії), у СК «Тигрьонок» - 8 (3), СК «Катана порт Чорноморськ» - 7 (1).

За нагороди в двох категоріях боротимуться три спортсмени: Ярослав ФЕДОРОВ (СК «Катана порт Чорноморськ», ката – юніори і дорослі), Станіслав ДЗЕНДЗЕЛЮК («Дзенсінмон-Серінрю»; куміте, до 75 кг – молодь і дорослі), Девід ШАТОХІН (СК «Легіон»; куміте, понад 84 кг – молодь і дорослі) і Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (СК «Тигрьонок»; куміте, до 50 кг – молодь і дорослі).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2021

Для кадетів, юніорів і молоді чемпіонат України стане першим етапом відбору на чемпіонат Європи в Чехію, який відбудеться в лютому. Чемпіонат України - це перший етап, другий і третій – етапи молодіжної Ліги в Італії і Хорватії. За сумою цих турнірів буде визначений склад збірної на молодіжному чемпіонаті Європи.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live