15-річний вихованець СДЮСШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді з плавання, який відбувся в Дніпрі 13-15 листопада (дівчата - 2003-2004, хлопці - 2002-2003рр.н.). Це його перша в кар’єрі медаль на національних змаганнях такого рівня.

ОДЕСЬКА МЕДАЛЬ

Єдину для Одеської області медаль на цих змаганнях Олексій ГРАБАРОВ (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) завоював на дистанції 200 м на спині, поступившись лише 0,02 секунди своєму кращому результату – 2.06,91. Також він став 4-м на дистанції 400 м комплексом – 4.40,28.

Четвертим на своїй основній дистанції (100 м на спині) став один з кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, ще один динамівець Юрій КОСЯН (тренер – Олександр КУРБАНОВА) – 57,38. Чемпіону – Герману Феню із Харкова – він поступився одну секунду.

Олімпійський норматив на цій дистанції складає 53,85 секунди. Щоб потрапити на Олімпіаду, його треба виконати до 29 червня наступного року.

Нагадаємо, що інший кандидат на Токіо-2020, дворазовий чемпіон України цього року Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександр КУРБАНОВА) – пропускав ці змагання (він відновлюється після хвороби).

ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ

14-річна вихованка ФЦ «Форма» Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренер – Ніна БАЖАНОВА), як і на серпневому Кубку України, виконала норматив «Майстер спорту України» на дистанції 100 м на спині – 1.07,32 (на КУ – 1.07,23). Це принесло їй 6-е місце. Такий же результат вона показала на «полтиннику» на спині (31,49). Відзначимо, що це був перший виступ Катерини на чемпіонатах України серед молоді.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

З 18 листопада по 6 грудня в Камянському відбудеться збір національної збірної України. В ньому візьмуть участь: за рахунок Мінмолодьспорту – Вадим НАУМЕНКО і Юрій КОСЯН, за рахунок Одеського облспортуправління – Катерина КАРАНІКОЛОВА, Микита ДОРОГОВ (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО) і Олексій КОНТОРОВИЧ, за свій рахунок – Павло МЕНЬШИКОВ і Катерина КАШИРИНА (останні троє тренер – Олег ШВЕЦЬ). Всі, крім Караніколової, є вихованцями СДЮСШОР «Динамо».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live