У басейні «Динамо» відбувся Кубок Одеської області з плавання в шести вікових категоріях. Змагання відбулися за підтримки регіонального відділення НОК України, яке надало призи медалістам в молодших групах.

ВІД НОВАЧКІВ ДО ОЛІМПІЙЦІВ

Цікаво, що на водні доріжки вийшли і новачки, і провідні плавці регіону, і такий майстер як Юрій ЄГОШИН – чемпіон Європи, учасник двох Олімпійських ігор, який, зараз працює тренером в своїй рідній СДЮСШОР «Динамо». Таким чином, віковий діапазон учасників склав 30 років (!).

П’ять років в 2020-му виповнилося п'ятьом учасникам – Юрію БРИКАЛІНУ, Аніті і Алісі ЛИСАК (троє – ФЦ «Форма»), Поліні КОНОВАЛОВІЙ і Олександрі ДОЖІ (обидві – «Динамо»), а найстарший учасник, як ви напевно, здогадалися – Юрій ЄГОШИН. На цих змаганнях виступали і його вихованці (юнаки 2008-го року народження).

Змагання були умовно розділені на дві частини: в першій – від юнаків до дорослих, в другій – на водних доріжках змагалися діти (від 5-ти до 9-ти років).

swim obl 11

ВІД ЮНАКІВ ДО ДОРОСЛИХ

У старших вікових групах учасники боролися за перемогу в таких категоріях: юнаки – «2005 і старше», «2006-2007», «2008-2009», дівчата – «2006 і старше», «2007-2008», «2009-2010».

На водні доріжки вийшли спортсмени СДЮСШОР «Динамо», ФЦ «Форма», СК «Торпедо», СК «Академія Спорту», а також із Кишиніва.

У старшої віковій групі високі результати показав Олексій ГРАБАРОВ, який оновив три рекорди СДЮСШОР «Динамо» для юношей 15-ти років: 200 м вільним стилем (1.53.31), 400 м в/с (4.02.15), 400 м комплексом (4.29.61).

swim obl 08

swim obl 09

«Своїм прогресом порадували Катерина Караніколова, Поліна Філіпенко, Марія Згурська, а серед більш юних спортсменів - Іван Рядуєв, Олександр Тріколіч, які встановили рекорди СДЮСШОР «Динамо» у своєму віку», - відзначила головний суддя змагань Олександра КУРБАНОВА, яка нагадаємо, є тренером збірної України і динамівської спортшколи.

swim obl 10

swim obl 05

swim obl 13

swim obl 15

ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ. З ПРИЗАМИ ВІД "ОЛІМПІЙЦІВ"

25-26 грудня за нагороди Кубку Одеської області змагалися діти від 5-ти до 9-ти років - СДЮСШОР «Динамо», ФЦ «Форма», СК «Академія Спорту», СК «Торпедо», ФК «Кадор», ФК «Вертикаль», а також гості з Кишиніва.

«В першу чергу хотілося зробити дітям свято, особливо найменшим учасникам: були задіяні ростові ляльки, був розроблений цікавий дизайн медалей. Всі спортсмени отримали солодкі призи, ну а переможці та призери – чесно зароблені призи. Боротьба була дуже напруженою - іноді перемогу вирішував дотик», - розповіла пресслужбі НОК України в Одеській області Олександра КУРБАНОВА.

swim obl 07

swim obl 14

Чемпіони і призери змагань серед дітей отримали олімпійські призи від відділення НОК України в Одеській області. А наймолодший учасник змагань Юрій БРИКАЛІН (5 років і 2 місяці) – спеціальний приз від «олімпійців». Цікаво, що тренує юного плавця чемпіон світу і Європи, учасник двох Олімпіад Ігор БОРИСИК.

Нагородами у всіх категоріях забезпечили учасників змагань Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» і компанія «Bexhill Trading Auto», керівництво якої активно включилося в підтримку розвитку плавання в регіоні.

swim obl 22

swim obl 24

swim obl 26

Наймолодшій учасник змагань Юрій БРИКАЛІН із спеціальним призом від відділення НОК України в Одеській області

КРАЩИМ – НАГОРОДИ

Користуючись слушною нагодою, Федерація плавання Одеської області нагородила кращих спортсменів 2020-го року. В абсолюті таким визнано Вадима НАУМЕНКА (тренер – Олександра КУРБАНОВА), серед юніорів – Олексія ГРАБАРОВА (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО).  Обидва представляють СДЮСШОР «Динамо», причому Вадим є дворазовим чемпіоном України цього року і кандидатом на участь в Олімпійських іграх, а Олексій у своїй 15-ть вже відібрався в основний склад збірної України (це відбулося на чемпіонаті України, який пройшов в Дніпрі 3-6 грудня, де він, до речі, завоював свою першу "дорослу" медаль - срібло на 200-метрівці на спині).

swim obl 16

swim obl 18

swim obl 06

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото  Юлії ЧЕБАН

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live