Одеський шабліст Андрій ЯГОДКА, який претендує на участь в Олімпіаді-2020, дав коментар за підсумками «Турніру найсильніших фехтувальників України», де він став переможцем.

ПЕРЕМОЖНИЙ ТУРНІР

- На диво, задоволений своїм виступом, на відміну від попередніх турнірів, - зазначив самокритичний Андрій на початку бесіди. - Суб'єктивно, звичайно, але мені здається, що як мінімум повернувся до свого докарантинного фехтування. Фізично також готовий непогано. Далі буде збір в Грузії і, там сподіваюся ще просунутися вперед і якісно його поліпшити.

- Чи можете оцінить свою загальну готовність у відсотках від оптимальної (максимальної)? Наскільки, взагалі, її реально оцінити, не маючи міжнародних стартів

- Поки, це нереально зробити. На зборі, швидше за все, можна буде якісь попередні висновки зробити.

Yagodka Warsaw 01

- Який бій вийшов на турнірі найбільш якісним для вас? Чому ви так вважаєте?

- Все бої були непоганими, але найкращими вважаю - перші три поєдинки в групі: взагалі себе шикарно відчував.

- Що ви вкладаєте в поняття «шикарно»?

- Швидкість пересування, реакції, актуальність дій.

- Розкажіть, як розвивалася боротьба у фіналі з Юрієм Цапом?

- Плюс-мінус рівно йшли, в кінці просто завдав три поспіль удари (15:12 у підсумку. – пресслужба).

ПОДАЛЬША ПІДГОТОВКА

- Які найближчі плани, Андрію?

- З 7-го по 17 лютого збір в Грузії, про який я вже говорив вище. Збір – фехтувальний. До цього самостійна підготовка - відновлення і трохи спеціальної «фізики».

- Коли найближчі змагання?

- Поки нічого не чутно. Я вже звик до цього (останні міжнародні змагання відбулися на початку березня 2020-го. – пресслужба).

- Наскільки важко готуватися ось так, по суті, наосліп?

- Просто готуюся і все. У мене є мета – відібратися на Олімпійські ігри-2020 (на Олімпіаду-2016 Андрій відібрався як раз через континентальний відбір. – пресслужба), а в підготовці виходжу з того, що турнір відбудеться десь наприкінці квітня-початку травні.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live