Одеський спортсмен Григорій ІЛЬЧИШИН став володарем молодіжного Кубку Європи-2019 зі скелелазіння в дисципліні «швидкість». Він набрав 265 очок за сумою трьох етапів у віковій категорії «2004-2005ррн.».

ПЕРЕМОГА ІЛЬЧИШИНА

14-річний Григорій ІЛЬЧИШИН (КДЮСШ №12, тренер – Віктор РЕМНЄВ), добився загального успіху завдяки перемозі на етапі Кубку Європи в австрійському Імсті. Він став кращим серед 35-ти учасників, обігравши у фіналі італійця Алессандро Джорджіані з результатом 7,420 (у суперника – 8,040). Також Григорій посів 3-е місце на етапі в італійському Меццоломбардо та переміг в польському Тарніві.

СРІБЛО ГЛАДКОЇ

Ще один представник Одеси – 15-річна Софія ГЛАДКА (КДЮСШ №12, тренер – Віктор РЕМНЄВ) – стала срібним призером молодіжного Кубку Європи 2019 року зі скелелазіння, також в дисципліні «швидкість» (2002-2003ррн.). Вона набрала за сумою трьох етапів 203 очок, що на 27 менше, ніж у володарки трофею – француженки Капусіне Вільйон: Софія була 7-ю в Італії та 2-ю – в Польщі та на заключному етапі в Імсті.

Відзначимо, що Ільчишин є першим номером світового рейтингу, а Гладка – на 2-му місці в цій класифікації.

Gladka Imst

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

В найближчих планах одеських спортсменів виступ на молодіжному чемпіонаті світу, який відбудеться в італійському Арко з 22 по 31 серпня.

Нагадаємо, що скелелазіння вперше включено в олімпійську програму – в Токіо-2020 спортсмени боротимуться за перемогу у багатоборстві, де будуть підсумовуватися результати в кожному з видів – швидкості, складності та боулдерінзі.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live