Одеські спортсмени завоювали 4 медалі на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука «Київська весна» в закритих приміщеннях.

МЕДАЛІСТИ

В старшій юнацький категорії золоту медаль завоювала Поліна ТКАЧЕНКО (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО), яка була першою і в кваліфікації. Бронзовою призеркою тут стала Софія ЦИМБАЛЮК (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО).

Kiev 07

В молодшій віковій категорії срібним призером став Ігор ПРОЦЕНКО (тренер – Олена ВІХРОВА), а Наталія ПАСТЕРНАК (тренер – Олена ВІХРОВА) завоювала бронзову медаль. В поєдинку за бронзу вона взяла верх над іншою одеською лучницею Аліною МОРОЗ.

За нагороди боролися більше 100 спортсменів з 7-ми областей України та міста Києва.

Kiev 09

Kiev 08

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Ці змагання закрили зимовий сезон. Наступний старт вже на відкритому повітрі – «Олімпійські надії» у Львові, які відбудуться з 20 по 23 квітня у двох вікових категоріях – «юніори» і «кадети».