13-річна вихованка одеської КДЮСШ №17 Поліна ТКАЧЕНКО стала переможницею чемпіонату України серед молодших кадетів (2006 р.н. та мол.) зі стрільби з лука в приміщенні (18 м). Змагання проходили в Черкасах з 19 по 22 лютого.

ШЛЯХ НА ВЕРШИНУ

І знову, як і рік тому, доля «золота» вирішувалася в перестрілці. І знову, як і в минулому році, чемпіонкою стала Поліна ТКАЧЕНКО (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО), яка цього разу переграла Єлизавету Чурікову зі Львова – 10-9.

Спочатку Поліна перемогла в кваліфікації (60 стріл), набравши 547 очок (28 – «10», 15 – «9»), а в елімінаційному раунді перших трьох суперниць переграла всуху (6-0) - Марію Гришко (Черкаська), Олену Дроменко (Чернівці) та Катерину Дорофейську (Львів). Лише у фіналі одеситка зустріла гідний супротив. Фінальна дуель не виявила переможця, тому була назначена перестрілка.

Tkachenko Pol 2

УЧАСНИКИ

В цій віковій категорії за перемогу боролися 41 спортсменка.

Одеську область на чемпіонаті України, де проходили змагання у двох вікових категоріях (2003-2005, 2006 та мол.), представили 17 спортсменів, а всього у змаганнях взяли участь 196 юних «робінгудів».

Наступний старт – всеукраїнські змагання у всіх вікових категоріях, які відбудуться 6-9 березня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live