Одеські спортсмени завоювали 5 медалей (2 золоті, 1 срібну і 2 бронзових) на етапі Кубку України зі стендової стрільби пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Дмитра Монакова, який відбувся в Броварах. Причому у змаганнях жінок п’єдестал повністю був одеським.

Переможницею змагань на круглому стенді стала Вікторія НАУМЕНКО, яка випередила володарку олімпійської ліцензії Ірину МАЛОВІЧКО на 2 очки: 111 проти 109-ти. Бронзову медаль завоювала Вероніка МІЛЬЧЕВА. Ірина лідирувала після 1-го дня змагань (68 очок), але в двох наступних серіях поцілила лише 41 мішень з 50-ти, тоді як Вікторія - 46.

UkrCup Kiev 03

Ще один спортсмен Центру олімпійської підготовки в Новій Долині Іван ЛОІК став володарем золотої медалі у змаганнях на круглому стенді серед чоловіків, причому перемоги він досяг лише в перестрілці зі столичним спортсменом Георгієм Іпатовим. За підсумками кваліфікації і фіналу вони набрали по 166 очок. У перестрілці Іван розбив чотири мішені, суперник же в четвертому пострілі промахнувся.

UkrCup Kiev 04

Також чоловіча збірна Одеської області у складі Івана ЛОІКА, Олексія НАУМЕНКА і Сергія ЗАПОРОЖЧЕНКА завоювала бронзову медаль в командному турнірі (327 очок).

Наступний етап Кубку України відбудеться в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині з 2 по 4 квітня.