Одеські спортсмени завоювали 8 медалей, з яких 2 золоті, в 1-му турі чемпіонату України зі стендової стрільби, який відбувся в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині.

В змаганнях серед жінок перемогу здобула володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО (тренер – Микола МІЛЬЧЕВ), яка за сумою кваліфікації та фіналу розбила 152 мішені. На другому місці ще одна одеситка – Вікторія НАУМЕНКО (150).

UkrChamp 2020 stend 97

У змаганнях чоловіків бронзовим призером став Іван ЛОІК – 163 очки. У кваліфікації він розбив 116 мішеней зі 125-ти, у фінальній частині бив майже без промаху – 47 з 50-ти, але лідера не наздогнав. Серед юніорок також бронзову медаль завоювала Мілана ГРАЧОВА (61).

UkrChamp Od 02

В змішаній командній категорії збірна Одеської області у складі Ірини МАЛОВІЧКО, Івана ЛОІКА, Олексія НАУМЕНКА і Юрія ШЕПТИЦЬКОГО стали другими. Вони набрали таку ж кількість балів, як і львів’яни (431), але у суперників був кращий показник в останній серії (83-81).

Також відбулися змагання і траншейному стенді.

Як ми повідомляли, в перший день одеські стендовики окупували п’єдестал пошани у міксті (змішаній категорії). Переможцем став сімейний дует у складі Олексія та Вікторії НАУМЕНКО, на другому місці – Іван ЛОІК і Вероніка МІЛЬЧЕВА, на третьому – Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ і володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО.

Відзначимо, що всі призери в особистій першості і змішаній категорії отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області.