Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО, яка спеціалізується у стендовій стрільбі (круглий стенд), стала володаркою іменною олімпійської ліцензії. Це перша представниця Одеської області, яка забронювала собі місце на Іграх в Токіо-2020.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Путівку їй принесло 5-е місце на чемпіонаті Європи, який триває в італійському Лонато. Три спортсменки з перших чотирьох – Данка Бартекова (Словаччина), Андрі Елефтеріу (Кіпр) та Діана Бакосі (Італія) вже мали олімпійські ліцензії, наступну завоювала Барбора Сумова (Чехія). І таким чином, другу ліцензію з двох, які були на кону в Італії, завоювала саме вихованка Центру олімпійської підготовки в Новій Долині.

Нагадаємо, що Ірина МАЛОВІЧКО тренується у Миколи МІЛЬЧЕВА та представляє ФСТ «Колос» (голова Одеської організації ФСТ – Тетяна ФЕДОРЕНКОВА).

В першій фінальній серії Ірина розбила 16 мішеней з 20-ти, що гарантувало їй як мінімум 5-е місце. У другій серії (10 пострілів) – 8 з 10-ти, тоді як суперниця не дозволили собі промахнутися. Але саме 5-е місце гарантувало їй олімпійську ліцензію. Ії результат у фіналі – 24 бали.

Відзначимо, що Ірина МАЛОВІЧКО лідирувала упродовж всієї кваліфікації та в підсумку стала першою на цій стадії, повторивши рекорд України – 121 бал. Після першого дня вона розбила 74 мішені із 75-ти. В двох наступних серіях вона також стріляла стабільно – 47 з 50-ти.

ЩЕ ДВА ШАНСИ НА ЛІЦЕНЗІЮ

Також в чемпіонаті Європи беруть участь ще два представники Центру олімпійської підготовки – олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та його учень – Іван ЛОІК. Після двох серій (50 пострілів) вони йдуть в групі лідерів: у МІЛЬЧЕВА – 49 балів, у ЛОІКА – 48.

Змагання на круглому стенді серед чоловіків завершаться у суботу.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ОЛІМПІАДІ-2020

Як ми повідомляли, на чемпіонаті світу з веслування в Сегеді байдарочниця южненського ФСК "Хімік" Анастасія ТОДОРОВА   у складі екіпажу-четвірки завоювала ліцензію для країни для участі в Іграх в Токіо-2020. Але їй ще належить завоювати місце в олімпійській збірній України.

Крім того, у Лонато 16 вересня в рамках чемпіонату Європи відбудуться змагання у змішаній категорії, де у складі збірної України візьмуть участь Ірина МАЛОВІЧКО та Микола МІЛЬЧЕВ.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live