Спортсмени збірної Одеської області завоювали дві медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив в Луцьку.

ПЕРШЕ ЧЕМПІОНСТВО

Чемпіоном України вперше став легкоатлет із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК), який представляє обласну СДЮСШОР - він став першим у потрійному стрибку, а одеський динамівець Роман КОКОШКО (тренери – Тетяна Дідик, Катерина Ясвіна) став срібним призером в штовханні ядра.

В кращій своїй спробі 19-річний Владислав встановив свій особистий рекорд (16 м 29 см), що принесло йому перемогу в суперництві з Максимом Ваняікіним із Запоріжжя, який стрибнув на 16 м 19 см.

Раніше, на початку червня, на чемпіонаті України серед молоді Владислав ШЕПЕЛЄВ показав результат 15 м 84 см, завоювавши, крім срібної медалі, путівку на Євро-U23, якe відбудеться 7-11 липня в Естонії.

Shepelev 007

Фото ФЛАУ

В БОРОТЬБІ ЗА ТОКІО

Роман КОКОШКО на цьому чемпіонаті націлювався на олімпійський норматив (21 м 10 см), але був дуже далеко від його виконання, показавши в кращій зі спроб результат 18 м 68 см.

«Це була остання спроба Романа показати олімпійський норматив на Токіо-2020. Тепер у нас нова ціль – Олімпіада-2024», - повідомила пресслужбі відділення НОК України в Одеській області 1-а заступниця голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Ольга ЧЕРКАСОВА.

Найкращим результатом Романа в боротьбі за олімпійський норматив стала спроба на 20 м 01 см, яку він показав на змаганнях у португальському місті Фару 15 травня цього року. Це стало його особистим рекордом.

UkrChamp 03

Фото ФЛАУ

ПУТІВКА НА ЄВРО

Відзначимо результат 17-річного Нікіти СТАДНЮКА із Чорноморська (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) – він, стрибнувши в кваліфікації на 7 м 41 см, відібрався на чемпіонаті Європи (U-20). Безпосередньо у чемпіонаті України Нікіта став 8-м, показавши у фіналі результат 7 м 12 см.

Всього у складі збірної Одеської області на чемпіонаті України виступали 7 спортсменів.